High Power PSU alınır mı?

mustafaalciii

Centipat
Arkadaşlar merhaba.
Bu ürünü kullanan var mı?

Bence almamalısın FPS dünya devlerinden ve daha bilindik sertifikalı bence bunu almalısın FSP Hyper K 600 600W 80+ EU kutusuz Güç kaynağı - inventus.
Marka değil model olarak bakılmalı ve Hyper serisi çok ucuz sistemler hariç alınmaz açıkçası.

600W yeterli ise Gold Performance GD modeli daha iyi olur:

Marka değil model olarak bakılmalı ve Hyper serisi çok ucuz sistemler hariç alınmaz açıkçası.

600W yeterli ise Gold performance GD modeli daha iyi olur:

Evet haklısın ama kendini kanıtlamış markalardan alışveriş yapmak daha sağlıklıdır.

valla ben aldım dostum 7 ay oldu fakat cortlamaya başladı sistemi kapatmaya başladı ekran kartı ve ilave taktığım 3 fanı durduruyor sanırım yeni bir psu ya ihtiyaç var

Evet haklısın ama kendini kanıtlamış markalardan alışveriş yapmak daha sağlıklıdır.
High Power da FSP gibi kendini kanıtlamış, gayet iyi bir markadır. Önemli olan arkadaşımızın da dediği gibi, model olarak kıyaslama yapılmasıdır. Hyper K serisi hiç de güzel bir PSU değil.
Senin söylediğin, "BMW alma Mercedes al", ya da "Nikon alma Canon al" ile aynı şey. Hangi modelle hangi modeli kıyaslıyorsun önemli olan o.

Arkadaşlar merhaba.
Bu ürünü kullanan var mı?

Ayrıca arkadaşım belirtmiş olduğun model güzel değil. GD serisi çok daha güzel olacaktır.

Arkadaşlar selamlar, ben High Power 750W 80+ Gold Performance GD aldım. Bu High Power PSU modellerindeki garanti süresinin "2 Yıl" olması kafamı karıştırıyor. Ne diyorsunuz bu duruma?

Kendini kanıtlamış derken giriş seviye ürünleri kaliteli olmayan bir marka FSP. High Power her seviye için iyi iş çıkarıyor ve daha F/P. Eğer alınacaksa o ürünü almayın element BR ürünü daha yeni versiyonu o ürünün ya da Gold performans modeli de alınabilir bütçe yeterse.

Geri
Yukarı