High Power PSU alınır mı?

DincerZ

Femtopat
Öncelikle merhaba,
High Power diye bir markanın 750W 80+Gold ürününü beğendim fakat marka güvenilir mi bilemedim sizin düşünceleriniz nelerdir?
Sistem:
MSI GeForce RTX 2080 Super Gaming X Trio
AMD Ryzen 7 3700X
Corsair RGB Pro 3600MHz 2x8 RAM
MSI Mag B550 Tomahawk
Adata XPG Pro 512
1TB sabit disk
Cougar panzer-g kasa
High Power 750W 80+Gold PSU

Şu üründen bahsediyorsanız ben kullanıyorum. Son derece sessiz ve fan hava akımı çok iyi, kabloları siyah, ince ve şık. Güvenilir bir ürün.

Şu üründen bahsediyorsanız ben kullanıyorum. Son derece sessiz ve fan hava akımı çok iyi, kabloları siyah, ince ve şık. Güvenilir bir ürün.
evet,evet teşekkürler :)

Evet, evet teşekkürler :)

Hemen hemen her ekran kartını besliyor bu ürün fakat siz anakartınızın güç girişlerine dikkat edin yeterli. Tek bir 4+4 CPU girişi ile geliyor ürün. Eğer ileride aşırı güç çeken bir anakarta yönelecekseniz bir tek o sıkıntı yaratabilir. (Yani düşük bir ihtimal, İleride Intel'e ya da X570'e geçeceğinizi sanmıyorum ama yine de belirteyim istedim.)

Eğer ileride aşırı güç çeken bir anakarta yönelecekseniz bir tek o sıkıntı yaratabilir. (Yani düşük bir ihtimal, İleride Intel'e ya da X570'e geçeceğinizi sanmıyorum
8 Pin üzerinden yaklaşık 380W güç taşınabiliyor diye hatırlıyorum ve ileride güç tüketimleri düşerse sıkıntı olmaz.

8 Pin üzerinden yaklaşık 380W güç taşınabiliyor diye hatırlıyorum ve ileride güç tüketimleri düşerse sıkıntı olmaz.

Ben de düşer diye düşünüyorum. Şu an Intel çaresizlikten çok saçma işler yapıyor. PSU'nun sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum ama her ihtimale karşılık belirtmek istedim CPU girişleri 4+4 pin şeklinde, ne eksik ne fazla.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı