High Sierra 10.13.3 Güncelleme Sonrası Ekran Kartı 5MB Olarak Görünüyor

Berkan Kenar

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
High Sierra 10.13.3 güncelleme sonrası ekran kartı 5MB olarak görünüyor. Sistemimde halihazırda High Sierra 10.13.2 kuruluydu. App Store üzerinden 10.13.3 sürümüne güncelledim ve dolayısıyla Nvidia Web Driver'ı da güncelledim. Fakat sistemi yeniden başlattığımda Clover menüsünden ''Use Nvidia Web Driver'' seçeneğini seçtiğimde boot ederken takılıyor.

• Intel Core i5 4690 3.5 GHz
  • MSI Z97 PC Mate 3000 MHz
  • 16GB DDR3 1600 MHz RAM
  • MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GAMING X
  • CORSAIR 120GB SSD ( Windows Kurulu )
  • SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD (High Sierra 10.13.3 Kurulu)
  • WD BLUE 1TB 7200RPM
DSC_0005-1496x844.JPG

10 saniyede bir bu yazılar geliyor ve bu döngü hiç bitmiyor. @claus hocam :D seni de her konuya takıldığımda etiketliyorum ama kusura bakma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm ekran kartı düzenlemelerini tekrardan yap.
Hocam ekran kartı düzenlemeleri derken tam anlayamadım da, Ben sadece ekran kartı sürücüsünü kurdum o kadar başka bi ayar yapmama gerek kalmadı. O yüzden dediğiniz ayarları yapmam da yardımcı olursanız sevinirim.

Multibeast'i kurcalarken UEFİ Boot Mode seçeneğini aktif ettim öyle dalgın bir şekilde ve yeniden başlattım sistemi. Nvidia Web Driver seçeneğini seçtim ve sistem açıldı :).

Ekran Resmi 2018-02-05 19.31.22.png

Son durum şu şekilde, Teşekkürler ilginiz için.

Son düzenleme:
Hocam ekran kartı düzenlemeleri derken tam anlayamadım da, Ben sadece ekran kartı sürücüsünü kurdum o kadar başka bi ayar yapmama gerek kalmadı. O yüzden dediğiniz ayarları yapmam da yardımcı olursanız sevinirim.

Multibeast'i kurcalarken UEFİ Boot Mode seçeneğini aktif ettim öyle dalgın bir şekilde ve yeniden başlattım sistemi. Nvidia Web Driver seçeneğini seçtim ve sistem açıldı :).

Eki Görüntüle 280801

Son durum şu şekilde, Teşekkürler ilginiz için.

Son zamanlarda ilgilenemedim, ama sevindim çözüldüğü için. Güle güle kullan.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı