macOS High Sierra 10.13.3 Ek Güncellemesi

maestra

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Music Producer | Hasan Çiyiltepe
macos-family-120.png

macOS High Sierra 10.13.3 Güncellemesi

macOS High Sierra 10.13.3 ek güncellemesi Apple tarafından yayınlandı. Bu güncelleme bir tamamlayıcı güncelleme olup yeni yazılım destekleri ve hata düzeltmeleri barındırıyor.
Bu güncellemeyi ister iseniz Mac App Store'dan yerleşik yükleyiciyi kullanarak direkt olarak yükleyebilirsiniz. Dahili yükleyici sistemi ek bir işleme gerek kalmadan güncelleyecektir.

macOS High Sierra 10.13.3 Güncelleştirmesini Harici Olarak Yüklemek
App Store Güncellemesinde Sorun Olursa:

Önemli veri ve dosyalarınızın öncelikle yedekli olduğundan emin olun. Hatta bu güncellemeye başlamadan önce Sabit Disk'inizin bir klonunu alın. Eğer ki güncelleme anında veya güncellemeden sonra bir problem yaşarsanız aldığınız klona geri dönebilirsiniz. Harici güncelleyiciyi Apple.com üzerinden edinebilirsiniz.

macOS High Sierra 10.13.3 Güncelleme İçeriği

• macOS Build 17D102
  • iMac Pro için Ayrı Güncelleştirme: 17D2102
  • Skylake-X / X299 Kullanıcıları: iMac Pro için olan macOS High Sierra 10.13.3 ek güncellemesini indirin.
  • Güncellenmiş Intel, AMD, ve Nvidia Grafik Sürücüleri.
  • Nvidia Web Driver sürücüsü 10.13.3 için güncellendi.
  • Sistem hata düzeltme ve performans güncellemeleri.

Dikkat:
  • Bu güncelleme kullandığınız ses sürücüsünün yerini alacak fakat Realtek dahili ses sürücüsü veya MultiBeast'den cloverALC kullanıyor iseniz, herhangi bir değişiklik gerekli değil.

Yeni NVIDIA sürücüsü takılma sorunluydu bu nedenle 106 yapı numaralı sürümü kullanıyordum bu sürümde sorun var mı acaba?

Dikkat mesajını tam olarak anlamadım. EFI bölümüne bağlı VoodooHDA kullanıyorum. Bana sorun çıkarır mı?
Evet Voodoo problem yaratabiliyor bazende yaratmıyor bu tam kesin değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı