Çözüldü High Sierra 10.13.6 "NVIDIA Web Driver" sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İsa AYDIN

Kilopat
Daha fazla  
Buradan 8 Mart tarihli güncel imajı indirdim ve sorunsuzca kurdum. Ekran kartını bir türlü tanıtamadım. NVIDIA web Driver yüklenemiyor. Sürüm hatası veriyor. Eski sürüm mü yüklemeliyim?

Ekran kartım: EVGA GTX1070

Çözüm
O kadar farklı yöntem denedikten sonra artık açılmıyor. Yeniden kurulum yapıp deneyeceğim. Teşekkürler. Ayrıca bu imaj ile kurulum yapabilmek için sistem saatini 2016'ya alıp network bağlantısını kapatmak gerekiyor. Ben bu şekilde yükleyebildim. Disk hatası veriyordu.
Tekrar kurulum yaptım. Ayarladan, iMac13, 1, NvdiaWeb işaretli. Sonra terminale kodu girdim. Sonuç mükemmel. Teşekkürler.
Her şey tamam bilgisayar mükemmel çalışıyor. Clover boot Manager açılış ekranda 1 mac 7-8 windows seçeceği var. Sadece mac ve windows bırakmak için ne yapmam gerekiyor ? Diğer hard diskin bölümlerini de windows gibi görüyor. Onları kaldırmak istiyorum. Bu mümkün mü ?
Çözümünü buldum.
Terminale şu kodu yazarak yükleyebilirsin:
Kod:
bash <(curl -s https://raw.githubusercontent.com/Benjamin-Dobell/nvidia-update/master/nvidia-update.sh)

O kadar farklı yöntem denedikten sonra artık açılmıyor. Yeniden kurulum yapıp deneyeceğim. Teşekkürler. Ayrıca bu imaj ile kurulum yapabilmek için sistem saatini 2016'ya alıp network bağlantısını kapatmak gerekiyor. Ben bu şekilde yükleyebildim. Disk hatası veriyordu.
Tekrar kurulum yaptım. Ayarladan, iMac13, 1, NvdiaWeb işaretli. Sonra terminale kodu girdim. Sonuç mükemmel. Teşekkürler.
Her şey tamam bilgisayar mükemmel çalışıyor. Clover boot Manager açılış ekranda 1 mac 7-8 windows seçeceği var. Sadece mac ve windows bırakmak için ne yapmam gerekiyor ? Diğer hard diskin bölümlerini de windows gibi görüyor. Onları kaldırmak istiyorum. Bu mümkün mü ?
Çözümünü buldum.

Dosya Ekleri

• Screen Shot 2018-10-14 at 4.15.53 PM.png
    Screen Shot 2018-10-14 at 4.15.53 PM.png
    100 KB · Görüntüleme: 122
Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı