High Sierra Boot ederkenki log

hakusama

Centipat
Makaleler
1
Açılırken Boot ekranında terminaldeki logu herhangi bir yere kaydediyor mu? Ayrıca biraz yavaş açılıyor, bir hata veriyor sanki ancak kullanımda herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Bir de uykuya dalmasın istiyorum bunu nasıl yaparım?

Bilmiyorum, tutuyor olması lazım bence. Boot ekranındaki hataları yapamadığı şeylerin logu olsa hepsine tek tek bakıp daha stabil hale getirebilirim diye düşünüyorum. SSD'ye kurulum yaptım. Bahsettiğim yavaşlık aslında bir şeyleri kontrol ediyor ve bu uzun sürüyor. Hata alıyor gibi oraları geçiyor sanki.
Screenshot_1.jpg

İşaretlediğim satırda 30 saniye bekliyor, ayrıca onun üstündeki satırdan AppleBuspowercontroller 6-7 tane çıkıyor orada da kısa bir süre bekliyor.
Bu görselden yapmam gereken veya çıkarabildiğiniz bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygun SMBIOS nasıl anlayacağım? Buradan indirdiğim High Sierra ile yükledim. HDD kullanmış, insanız elbet sorun teşkil etmez ama, bir sorun varsa çözmek isterim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı