High Sierra Clover ve Multibeast The installation failed, The installer encountered an error hatası

emincangencer

Hectopat
Daha fazla  
Multibeast'ın verdiği hata:
''The installation failed, The installer encountered an error that caused the software to fail.''
Clover'da benzer hatayı veriyor. Şubat ayında Sierra yüklemeyi denerken de olmuştu. Acaba Harddisk'teki HFS bölüntüsünü Paragonla yapıp macOS'u kurmadan önce Disk Utility ile de erase etmem mi lazımdı? Mac yüklerken şansım yok benim. Bir de Clover Configurator bulamadım. Güncel indirme linki atabilirsen sevinirim.
Bu arada Multibeast'ı ikinci seçeneğim olmasını isterim.
@claus

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç tane HFS bölümü var ?
2 tane. Birisi Windows' un yanında fakat daha HDD' de tam ve güvenli bir şekilde yüklemeden Windows' u riske atmak istemiyorum.
Konu dışında merak ettiğim bir şey daha sormak istiyorum. Önceden okuduğum yazıda UEFI ile Windows' un yanına macOS yüklüyorsan Clover bootloader kurmadan USB içerisindeki EFI/Clover dosyasını NO NAME' nin içine atarak yapacakmışız doğru mu? Bir de tekrar SSD' de Windows' un yanına kurarken the this cannot used to startup your computer hatasını vereceğini biliyorum. Hep öyle oluyor. Ona çözüm ne?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı