Çözüldü High Sierra ''loading kernel cache'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ozanercann

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Uzun zaman önce Windows 10 bilgisayarıma High Sierra yükledim. İlk başlarda çok az sayıda loading kernel cache hatası alıyordum birkaç kere resetledikten sonra sistem başarılı bir şekilde açılıyordu fakat şu günlerde belki sistemi açmak için 15-20 defa resetlemek durumunda kalıyorum ve bu çok can sıkıcı oluyor. Config dosyalarımda sadece Ryzen. Config bulunmakta ve bunun adını sadece Config olarak değiştirdim herhangi bir değişiklik olmadı yine aynı şekilde slide=0 komutunu da denedim yine aynı hatayı almaya devam ediyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Uzun uğraşlar sonunda halledebildim. Paylaştığım linkteki dosyanın içerisindeki qcquriks.EFI adlı dosyayı değiştirmem ile sorun çözüldü. Eğer böyle bir sorununuz var ise tek tek dosyanın içerisindeki dosyaları değiştirerek deneyebilirsiniz her ihtimale karşı dosyanın orijinalini yedeklemeyi unutmayın. Yardım ettiğiniz için teşekkürler. İyi forumlar.

Uzun uğraşlar sonunda halledebildim. Paylaştığım linkteki dosyanın içerisindeki qcquriks.EFI adlı dosyayı değiştirmem ile sorun çözüldü. Eğer böyle bir sorununuz var ise tek tek dosyanın içerisindeki dosyaları değiştirerek deneyebilirsiniz her ihtimale karşı dosyanın orijinalini yedeklemeyi unutmayın. Yardım ettiğiniz için teşekkürler. İyi forumlar.

Çözüm

Geri
Yukarı