Clover High Sierra Local apıc error

ertugrulsh

Femtopat
Daha fazla  
Önceden macOS High Sierra'yı kullanıyordum. Sonra Big Sur'a geçmek için sildim ama Big Sur açılmayınca -USB'ye yazmıştım ama USB'yi görmüyordu.- tekrar High Sierra'ya döneyim dedim. Önce method parse execution failed. [/SB.WMID.ESTD]... Psparse-270 diye bir hata aldım. Onu başka bir Config dosyası yükleyerek çözdüm. Tam oldu diyordum ki local apıc error, esr: 64/LIBRARY/CACHES/COM.APPLE.XBS... diye bir hata aldım. Sonrasında bir nanosaniye yerinde takıldı. ~10 dakika bekledim sonra açılmayınca hata olduğunu anladım.

Sistem özellikleri ektedir.

Dosya Ekleri

• sistem1.png
    sistem1.png
    25,4 KB · Görüntüleme: 51
  • sistem2.png
    sistem2.png
    23,1 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
İsterseniz Big Sur ya da daha yeni bir sürüm olan Monterey'i kuralım. Monterey hala beta aşamasında. Bu ikisi arasında bir seçim yaparsanız ilgili kategoride konu aç ve beni etiketlersiniz. High Sierra çok eski ve o işlemci son sürümü destekliyor.

İsterseniz Big Sur ya da daha yeni bir sürüm olan Monterey'i kuralım. Monterey hala beta aşamasında. Bu ikisi arasında bir seçim yaparsanız ilgili kategoride konu aç ve beni etiketlersiniz. High Sierra çok eski ve o işlemci son sürümü destekliyor.

Monterey nasıl kuruluyor? Big sur mu Monterey'mi? Aktif olursanız bi dönüş yapın.

Geri
Yukarı