Clover High Sierra'da Arctic 5 sürücüsü yüklenmiyor

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Arkadaşlar 3 günün sonunda kurmayı başardım. Yalnız bu ISO normal bir ISO değil, AMD için özellikle FX ve Ryzen için yapılmış bir ISO.

1. Sorun: VoodooHDA-v2.8.4 kurdum, reset attım. Monitörün ve harici hoparlörü gördü. Kulaklığa güç gitmesine rağmen çalmıyor. Kulaklığım USB. Model Arctic 5. Büyük ihtimal USB olduğu için. Aslında görüyor ama çalmıyor.

2. Sorun: Galiba kendisi Ethernet driver kurdu veya kurulu geldi. Çünkü direkt tam hızı alabiliyorum. Gene de bir şey yapamama gerek var mı?

Sorunum oldukca konuya yazacağım, teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2021-04-30 22.43.25.png
    Ekran Resmi 2021-04-30 22.43.25.png
    34,1 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Konuda sadece 1 sorun var, çözümü de AppleALC denemek. Zira VoodooHDA, özellikle Ryzen sistemlerde son çaredir ki kalitesi berbat olmasının yanı sıra Ryzen sistemlerde sorunlu çalışıyor. Temiz kurulum yapıp AppleALC test etmenizi öneririm. Başka bir sorunuz varsa yeni bir konu açabilirsiniz.

Konuda sadece 1 sorun var, çözümü de AppleALC denemek. Zira VoodooHDA, özellikle Ryzen sistemlerde son çaredir ki kalitesi berbat olmasının yanı sıra Ryzen sistemlerde sorunlu çalışıyor. Temiz kurulum yapıp AppleALC test etmenizi öneririm. Başka bir sorunuz varsa yeni bir konu açabilirsiniz.
Voodoo'yu silmenin bir yolu yok mu? Çünkü zor bela kurdum macOS'u.

Yeni konular

Geri
Yukarı