Hikaye Oyunu Önerisi

friedlich

Decapat
İyi geceler arkadaşlar, oldum olası online oyun oynarım. Hikaye oyunu olarak bir tek Far Cry ve GTA serilerini oynadım. Beni tekrardan hikaye modlu oyunlarla barıştıracak, daha doğrusu başlatacak oyun önerilerine açığım. Sürükleyici bir dizi gibi düşünün, nasıl bir dahaki bölümde ne olacağını merak ediyorsak bu oyunda da devamında ne olacağını merak edeceğim bir oyun önerisi istiyorum. Tercihen FPS istiyorum COD tarzı, ama diğer oyun önerilerinize de açığım. Şimdiden teşekkürler.

İyi geceler arkadaşlar, oldum olası Online oyun oynarım. Hikaye oyunu olarak bir tek Far Cry ve GTA serilerini oynadım. Beni tekrardan hikaye modlu oyunlarla barıştıracak, daha doğrusu başlatacak oyun önerilerine açığım. Sürükleyici bir dizi gibi düşünün, nasıl bir dahaki bölümde ne olacağını merak ediyorsak bu oyunda da devamında ne olacağını merak edeceğim bir oyun önerisi istiyorum. Tercihen FPS istiyorum CoD tarzı, ama diğer oyun önerilerinize de açığım. Şimdiden teşekkürler.

Call of Duty Ghost oynamadıysan şiddetle öneriyorum.

Söylemeyi unuttuğum kısım RX550 kullanıyor oluşum :) Aşırı bir şekilde görüntü kalitesi takıntım yok bir miktar akıcı olsa kafi. RDR2 ve COD Ghost şuan için ön planda. Biraz test videolarını izleyeceğim ona göre karar veririm ya.

Söylemeyi unuttuğum kısım RX550 kullanıyor oluşum :) Aşırı bir şekilde görüntü kalitesi takıntım yok bir miktar akıcı olsa kafi. RDR2 ve COD Ghost şuan için ön planda. Biraz test videolarını izleyeceğim ona göre karar veririm ya.
Rdr2'yi 720P, Ultra texture, SSAO medium, TAA medium bu ayarlarda oynayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı