Hikaye oyunu veya serisi önerisi

Death Stranding

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aga Death Stranding herkesin sevebileceği bir oyun değil, çok kor bir kitleye hitap ediyor.
Daha yeni bilgisayar toplamış, büyük bütçeli oyunları tecrübe etmemiş, farklı farklı oynanış mekaniklerini tatmamış. Bu arkadaşın bunu bayılarak oynayacağını düşünüyorum. Üstelik Türkçe dil desteği de var :D

Ben izlemedim ama bu arkadaş The Walking Dead dizisini izlediyse bir de oyunun üstüne ekmek banarak oynar :D

Daha yeni bilgisayar toplamış, büyük bütçeli oyunları tecrübe etmemiş, farklı farklı oynanış mekaniklerini tatmamış. Bu arkadaşın bunu bayılarak oynayacağını düşünüyorum. Üstelik Türkçe dil desteği de var :D

Ben izlemedim ama bu arkadaş The Walking Dead dizisini izlediyse bir de oyunun üstüne ekmek banarak oynar :D
:D Evet bende bir gün bu oyunu oynarsam kesinlikle Norman ve Mads abi için oynarım.

İzledim bitirdim kanka diziyi bi bakabilirim teşekkürler :D

Çık oradan serinin en çöp oyunudur kendisi.
Kusura bakmayın kişisel görüş falan dinlemem. Buglarla dolu hikayesiz bir oyun.
Yine de siz bilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önerim: Witcher serisi, RDR 2, alan wake.

Bu arada Unity'de fazla bug kalmadı. Oynanabilir derecede şu an.

Devil May Cry dışında Hack&Slash oynayamıyorum mesela Gow üçlemesi sönük tek düze bir karakter ve yavaş bir dövüş sistemine sahip onu oynayacağıma DmC Devil May Cry'ı oynuyordum hikayesini at çöpe oynanışı sağlam. Bayonetta 2'ye Wii U emulatorü ile başlayacaktım ama oyunda gölgeler yok çok garip duruyor ilk oyunu önerir misiniz Devil May Cry tadı verebiliyor mu?

Devil May Cry dışında Hack&Slash oynayamıyorum mesela Gow üçlemesi sönük tek düze bir karakter ve yavaş bir dövüş sistemine sahip onu oynayacağıma DmC Devil May Cry'ı oynuyordum hikayesini at çöpe oynanışı sağlam. Bayonetta 2'ye Wii U emulatorü ile başlayacaktım ama oyunda gölgeler yok çok garip duruyor ilk oyunu önerir misiniz Devil May Cry tadı verebiliyor mu?
Eski sürümünde olan bir sorundu, çözüldü. Çok sağlam oyun ama DMC'den biraz daha farklı başka bir deneyim denmesi daha doğru olur.

Son düzenleme:
Eski sürümünde emülatör kaynaklı bir sürümdü çözüldü. Çok sağlam oyun ama DMC'den biraz daha farklı başka bir deneyim denmesi daha doğru olur.
Teşekkür ederim şimdi baktım evet çözülmüş gölge sorunu bakacağım çok epik duruyor oyunun Hack&Slash sistemi.

Geri
Yukarı