Hikaye temalı oyun önerisi

467597

Hectopat
Selam arkadaşlar yakın zaman da Far Cry 3 ve Max Payne 3'ü oynadım ve bitirdim, bu iki oyun beni hikaye oyunlarına olan ilgimi ve sevgimi arttırdı. Artık daha çok bu tarz oyunlara ihtiyacım var. Sistemime göre oyun önerirseniz sevinirim, tarzı ve konusu önemli değil sadece akıcı bir hikayesi olsun ve eğlendirsin.

AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile GFX 2.60GHz
64 Bit.
8 GB RAM (5.95 kullanılabilir)
AMD Radeon tm Vega 3 Graphics (AMD 530 series harici)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar yakın zaman da Far Cry 3 ve Max Payne 3'ü oynadım ve bitirdim, bu iki oyun beni hikaye oyunlarına olan ilgimi ve sevgimi arttırdı. Artık daha çok bu tarz oyunlara ihtiyacım var. Sistemime göre oyun önerirseniz sevinirim, tarzı ve konusu önemli değil sadece akıcı bir hikayesi olsun ve eğlendirsin.

64 Bit.

BioShock oyunlarını öneririm.

64 Bit.

Disgaea serisi.

Mass Effect serisini oyna. Legendary Edition değil, klasik 3'lemeyi. 2. ve 3. oyunda her fırsatta ekibinle muhabbet etmeyi unutma. Özellikle 2.oyunda ekibinin gönlünü alamazsan 3.oyunda kafanı duvarlara vurursun. Bu arada ilk oyunda sevgili yapıp 3 oyun boyunca aşk yaşayabilirsin ama bence ilk oyunu tek tabanca bitir, 2. ve 3.oyunda maskeli dostumuzun kalbini çal. Pişman olmazsın.

Geri
Yukarı