Hikayeli, duygusal ve etkileyici oyun önerisi

her oyunun hikayesi kötüdür mevzusuna katılmıyorum çoğu kişi bitirdikten sonra rdr2 ve witcher 3'ün etkisinden çıkamamıştır sunum hikayeden daha önemlidir tamam ama her oyunun hikayesi kötüdür demek saçma yukarıda örnek verdiğim oyunların olayları çok iyi olmasada karakterlerin kişilikleri yaşadıklarını hikayeyi önemsetmiştir.
Rdr 2'nin hikayesini çok sevsemde onunkide çok iyi bir hikaye değil oda iyi işlenmiş bir hikayedir
Yoksa sizin üzerinize
Birinin verem olup sonra iyi bir insan olmaya çalışırken ihanete uğramasını kötü bir şekilde işleyerek verseler beğenmeyedebilirdiniz
Witcher'da da aynı şey var

SOMA

God of War tam 197TL. Harika bir baba oğul hikayesi.

God of War'ın hikayesini baştan aşağı bildiğim için almadım.

Kesinlikle Dying Light.

Dying Light 1'i aldım 2'yi düşünüyorum şu an
Arasında kaldığım oyunlar Dying Light2, Beyond: Two Souls, Days Gone, Resident Evil Village bunlardan birini almayı düşünüyorum ama başka da bulursam alabilirim.

Dying Light 1'i aldım 2'yi düşünüyorum şu an
Arasında kaldığım oyunlar Dying Light2, Beyond: Two Souls, Days Gone, Resident Evil Village bunlardan birini almayı düşünüyorum ama başka da bulursam alabilirim.
En azından tercihlerinden birini elemene yardımcı olayım: Days Gone oynamasan da olur.

Arkadaşlar sistemim her oyunu kaldırabilecek seviyede 200 TL bütçem var. Hikayesi beni içine çeken farklı farklı duygular yaşatan oyun bittiğinde unutamayacağım ve karakterlere bağlanabileceğim hikayeli oyun önerebilir misiniz? Bilindik oyunlar olursa iyi olabilir.
Oynadığım oyunlar: The Witcher 3, RDR2, The Walking Dead serisi.

Hocam The Last of Us basın düşünmeden.

Geri
Yukarı