Hikayeli hızlı ve saran oyun önerisi

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Merhabalar, RDR gibi yavaş bir oyun değil de daha hızlı birkaç oyun istiyorum. Şu anda Xbox Game Pass'e de sahibim. RTX 2060 Super ve Ryzen 5 2600 kullanıyorum. Anlayacağınız sarsın yeter. Bu Star Wars oyunları nasıl bu arada?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadım, harikaydı.

Bu arada dostlar sadece Game Pass'ten değil her yerden önerebilirsiniz. 1 Hafta internetim olmayacak gibi.
Kütüphaneni atar mısın? Sende olan şeyleri önermeyeyim.
Çok güzel olurdu, hatta mükemmel olurdu. Ama serinin genel olarak hikâye anlatımında sıkıntısı var. Bu yüzden herkesi sarmayabilir.

Kütüphaneni atar mısın? Sende olan şeyleri önermeyeyim.
Game Pass dışında pek bir kütüphanem yok. Ben korsan indireceğim oyun için bütçem yok yalan olmasın.

Çok güzel olurdu, hatta mükemmel olurdu. Ama serinin genel olarak hikâye anlatımında sıkıntısı var. Bu yüzden herkesi sarmayabilir.
Bir bakayım.

Game Pass dışında pek bir kütüphanem yok. Ben korsan indireceğim oyun için bütçem yok yalan olmasın.
Daha önce oynadığın oyunları öğrenmek için sormuştum. Neyse, önerebileceğim oyunları sıralayayım. Oynadıklarını elersin. Saracağını düşündüğüm oyunları öneriyorum.

Kısa kısa değineyim hepsine. Hades ve Dead Cells oynanış çeşitliliği açısından çeşitli ve zevkli oyunlar. Biraz çözünce çok zevkli oluyorlar. Spider-Man fiks saracak oyundur. Şehirde ağ atması ve kombatı çok zevkli. Hikâyesi de oyunu götürür. Desperados biraz daha niş bir kitleye hitap ediyor. Ama türünün en iyilerinden olduğu için önermeden duramadım. Bir şans ver. Metro'nun oynanışı fena değil ama asıl ön plana çıkan noktası hikâyesi ve atmosferi. Yağ gibi akar ama önceki iki oyunun hikâyesine bi' bak. God of War kombatı aşırı zevkli. Oynamak için tek başına yeterli bir sebep. Control'ün hikâyesi falan tırt. Ama çok zevkli bir oynanışı var. Sadece telekinezi ile görebildiğin neredeyse her şeyi alıp düşmanların üstüne atmak bile çoğu oyunun tamamından daha zevkli. Ayrıca güzel bir görselliği, atmosferi de var. Max Payne 3 çok kafa yormayacağın, çerezlik bir oyun. Uncharted ise film gibi bir yapım. Arkana yaslanıp oynayacaksın. Oynanış yönünden çok kuvvetli değil ama hikâye ve ara sahneler ile güzelce akıp gidiyor.

Hepsi de bilindik oyunlar. Bu oyunları biliyorsundur ama oynamadıkların vardır belki. Onlar da bir hafta götürür seni.

Yeni konular

Geri
Yukarı