Hikayeli mobil oyun önerileri

Benim azerbeycanlı bi arkadaşım var. Genshin impact diye bana yalvarıyordu. Hikayesi çok güzel 17 levelden sonra çok oyunculuda oynanıyor diye. Anime tarzı bi oyunmuş ona göz atabilirsin. Onun dışında Gta Sa ve Vice bulunuyor play store'da.
Tamamdır teşekkürler deneyeceğim.
Brawl Sta.... Şey var ya şey Liberty City ya da China Town. 2. bulman biraz zor sanırım.
Kanka ama brawl stars'ın hikayesi yok ki .
Demons and dentures kesin dene
Kanka baktım baya güzele benziyor.

Arkadaşlar, para sınırı yok. Hikayeli oyun önerisi yapar mısınız?

Ücretsiz bir önerim var. Modern combat 5 yapay zeka kötü ama grafik ve hikaye çok iyi. Eğer korsan indirceksen modern combat 4 çok daha iyi. Her şeyi Türkçe alt yazılı hepsi, 60 TL pahalı ama sen ne yapacağını biliyorsun. 😄 Önermedim korsanı ama sen ne istersen onu yap. Kesinlikle beğenceksin FPS oyunlarını seviyorsan.

Ücretsiz bir önerim var modern combat 5 yapay zeka kötü ama grafik ve hikaye iyi eğer korsan indirceksen modern combat 4 çok daha iyi her şeyi Türkçe alt yazılı hepsi 60 TL pahalı ama sen neyapaacağını biliyorsun önermedim korsanı ama sen ne istersen onu yap.
Ben onları denemiştim kanka acayip iyiydi ama yinede teşekkürler.

Ben onları denemiştim kanka acayip iyiydi ama yine de teşekkürler.

Eğer zombili birazcık hafif korkunç oyun istiyorsan ve offline Dead effect 2 dene grafikleri şahane gerçekten.

Ben onları denemiştim kanka acayip iyiydi ama yine de teşekkürler.

Ve bir tane daha eğer Spider-Man seviyorsan vallahi grafikleri çok iyi fakat playstore da ve Apple Store'da yok APK olarak indir the amazing Spider-Man 2 Android yaz çıkar.
Teşekkür ederim bakacağım.

Bir tane daha öneriyorum başka yok oda brothers in arms 3 ve N O. V. A legacy hep Gameloft önerdim farkındaysan ama bu şirket o yıllarda çok iyi yapmış oyunları başkada önerim yok hocam hepsine bakın. Pişman olmicaksınız.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı