Hikayeli oyun önerisi

Darth Urfha

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG GL552vw
Meslek
Öğrenci
Sistemim şu anki oyunları kaldırabilecek düzeyde. Fiyat olarak F/P olsa çok iyi olur. Daha önce Jedi Fallen Order, Battlefront 2, Portal 2, Ori serisini bitirdim. Daha çok simülasyon ve strateji oyuncusuyum ama hikayeli oyun istedi canım şu an. Ona göre bir oyun önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim şu anki oyunları kaldırabilecek düzeyde. Fiyat olarak F/P olsa çok iyi olur. Daha önce Jedi Fallen Order, Battlefront 2, Portal 2, Ori serisini bitirdim. Daha çok simülasyon ve strateji oyuncusuyum ama hikayeli oyun istedi canım şu an. Ona göre bir oyun önerebilir misiniz?
RDR 2 ve Witcher 3.

Sistemim şu anki oyunları kaldırabilecek düzeyde. Fiyat olarak F/P olsa çok iyi olur. Daha önce Jedi Fallen Order, Battlefront 2, portal 2, ori serisini bitirdim. Daha çok simülasyon ve strateji oyuncusuyum ama hikayeli oyun istedi canım şu an. Ona göre bir oyun önerebilir misiniz?

AC serisi AC oddsey AC vallhalla AC Origins The Witcher 2 3 RDR2.

Persona 4 Golden
Metal Gear Solid
Bioshock
NieR
Detroit Become Human, Beyon Two Souls, Heavy Rain
The Walking Dead
RDR2
Withcer 3
Mass Effect
Mafia
Yakuza
Kingdom Hearts

Gayet güzel bir liste yaptım bence, hepsini oynayın.

Son düzenleme:
Selamlar hocam,

Harbiden hikaye odaklı seni ordan oraya sürükleyecek bir oyun istiyorsan benim önereceğim iki oyun olacak:

Undertale
To The Moon

İkisi de abi Christopher Nolan'ın elinden çıkmış filmler gibi hikayeye sahip. Yeri geldiğinde salya sümük ağlatır, yeri geldiğinde de mutluluktan bir daha ağlatır. Öneririm. Tek dezavantajı çok kısa sürede biten oyunlar maalesef. 5-7 saat maks.

Onun dışında şu listeye de bir bakabilirsin fena oyunlar yok:

En Fantastik Hikayeli Oyunlar

Denemediysen The Wolf Among Us bayağı iyidir listedeki.

Yeni konular

Geri
Yukarı