Hikayeli oyun önerisi

Quazy

Hectopat
Hikayeli oyun arıyorum. Lütfen çok bilinen Witcher 3, GTA 5, RDR 2, The Walking Dead ve benzeri oyunlar önermeyin. Ayrıca boyutu fazla olmazsa sevinirim. Oyunun türü fark etmez hikayesi güzel olsun yeter.

Life is Strange: Fena olmayan bir hikayesi var, tavsiye ederim. Zamanı geri alabiliyorsun.
Beat Cop: Bu oyunda hikaye, oynanışın gerisine düşebiliyor ama atmosferi harika. Tavsiye edilir.
Beholder: Yine hikaye, oynanışın gerisinde ama teması karanlık ve güzel bir tasarımı var.
The Red Strings Club: İleride oynarım diye aldım ama henüz fırsatım olmadı. Bir bak.
To The Moon: Nefis bir hikayesi var. Kesinlikle ama kesinlikle oyna.
Finding Paradise: To The Moon'un yapımcılarından aynı tarzda ama farklı hikayeli bir oyun. Her ne kadar To The Moon'un verdiği tadı veremese de yine de tavsiye ederim.
A Bird Story: Üstteki iki oyunun yapımcısından kısa, diyalogsuz bir hikaye. Hoş.

Detroit Become Human.
Beyond Two Souls.
CoD MW 1-2-3
Resident Evil 2-3 remake ve 8.
Shadow of the Tomb Raider.
Dostum hepsi bilinen oyunlar zaten.
dishonered serisi, control
Control'e sistemim yetmiyor :( . Dishonored'ı bitirdim.
Life is Strange: Fena olmayan bir hikayesi var, tavsiye ederim. Zamanı geri alabiliyorsun.
Beat Cop: Bu oyunda hikaye, oynanışın gerisine düşebiliyor ama atmosferi harika. Tavsiye edilir.
Beholder: Yine hikaye, oynanışın gerisinde ama teması karanlık ve güzel bir tasarımı var.
The Red Strings Club: İleride oynarım diye aldım ama henüz fırsatım olmadı. Bir bak.
To The Moon: Nefis bir hikayesi var. Kesinlikle ama kesinlikle oyna.
Finding Paradise: To The Moon'un yapımcılarından aynı tarzda ama farklı hikayeli bir oyun. Her ne kadar To The Moon'un verdiği tadı veremese de yine de tavsiye ederim.
A Bird Story: Üstteki iki oyunun yapımcısından kısa, diyalogsuz bir hikaye. Hoş.
To the Moon beni nedense çekemedi. Başları falan saçma geldi. Yine de oynanır mı? Oynanırsa hikayesini kısaca özetler misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı