Hikayeli oyun önerisi

İşletim sistemi
Android
İlk defa başlıyorsan yukarıdaki arkadaşların dediklerini oyna. Onları oynamayanı dövdükleri için oynamışsındır diye tahmin ediyorum. Öneri olarak da çoğunluğun eski diye atladığı bir kaç önerim olacak. Umarım denersin.

-Deus Ex: Human Revolution (Cyberpunk'ın olmaya çalıştığı ama olamadığı oyun diyeyim sen anla)
-Spec Ops The Line (Hikayesi ile şaşırtan tps cod gibi bir oyun)
-Oceanhorn 1 (Eski Zelda oyunları tadında eğlenceli bir oyun)
-Arma 3 Askeri simülasyon istersen (10 saati geçen bir hikaye modu var ve hikaye bitince atölyeden hikaye indirebilirsin.)
-Star Wars Jedi Academy (Işın kılıcı fetişi resmen)
-F.E.A.R. (Bir de korku aksiyon olmasın mı)
-S.T.A.L.K.E.R. (Rpg istersen tavsiyem)

Uğraştım yazdım mobilmiş. Allahtan Youtube var. Sen bunları oradan izle kardeşim. İzlediğin en iyi oyunlar olurlar. 😀

Half-Life veya CoD serisi.

İlk defa başlıyorsan yukarıdaki arkadaşların dediklerini oyna. Onları oynamayanı dövdükleri için oynamışsındır diye tahmin ediyorum. Öneri olarak da çoğunluğun eski diye atladığı birkaç önerim olacak. Umarım denersin.

- Deus Ex: Human Revolution (Cyberpunk'ın olmaya çalıştığı ama olamadığı oyun diyeyim sen anla)
-Spec Ops The Line (hikayesi ile şaşırtan TPS CoD gibi bir oyun)
-Oceanhorn 1 (eski Zelda oyunları tadında eğlenceli bir oyun)
-Arma 3 askeri simülasyon istersen (10 saati geçen bir hikaye modu var ve hikaye bitince atölyeden hikaye indirebilirsin.)
-Star Wars Jedi academy (ışın kılıcı fetişi resmen)
-F. E. A. R. (bir de korku aksiyon olmasın mı)
- S.T.A.L.K.E.R.. (RPG istersen tavsiyem)

Dishonered. Daha yeni oynadım, gayet güzel.

fffff.png

Mobil olarak Modern Combat 3,4,5 var birde eskiden N.O.V.A 3 Freedom Edition vardı çok sarardı şuan Google Play den kalkmış fakat App Store da duruyor onu indirebilirsin hikayesi baya iyi.

Street of Rage 4 var. Forgotten Anne var ,fiyatlı biraz...
DeadCell var.Final Fantasy Pocket edition var.

Space Marshals 1-2-3 var.​

Genshin Impact Mobil-PC-Konsol kaldığınız yerden ve noktadan aynen devam edebiliyorsunuz, Zelda Breath of The Wild tarzı.

The Legend of Neverland var, bir şans verin derim.​

The Elder Scrolls: Blades​

Oddworld: New 'n' Tasty​

Samorost 3​

Diablo Immortals

Son düzenleme:

Geri
Yukarı