Hikayeli oyun önerisi

Daha fazla  
Ekran görüntüsü_20221207_215251.png

Bu sistemde oynanacak hikayeli oyunlar önerir misiniz? Türkçe dil desteği veya yaması olursa daha iyi olur.

Witcher serisine merakınız varsa ikinci oyunu oynayabilirsiniz çok pahalı değil grafikleri eski ama hala oynanabilir Türkçe dil desteği yok ama yama bulursunuz.bu bilgisayarla rahatça oynayabileceğinizi düşünüyorum

Witcher serisine merakınız varsa ikinci oyunu oynayabilirsiniz çok pahalı değil grafikleri eski ama hala oynanabilir Türkçe dil desteği yok ama yama bulursunuz. Bu bilgisayarla rahatça oynayabileceğinizi düşünüyorum.

Tabii yaş da önemli hocam küçük bir çocuk için tavsiye istiyorsanız önermem.

Witcher serisine merakınız varsa ikinci oyunu oynayabilirsiniz çok pahalı değil grafikleri eski ama hala oynanabilir Türkçe dil desteği yok ama yama bulursunuz. Bu bilgisayarla rahatça oynayabileceğinizi düşünüyorum.

Witcher serisi bitirdim hocam kitabını da alıp okumayı düşünüyorum hatta.

Eki Görüntüle 1596218

Bu sistemde oynanacak hikayeli oyunlar önerir misiniz? Türkçe dil desteği veya yaması olursa daha iyi olur.

Hocam bence Dead Cells oynamadıysanız bir bakın hikayesi için değil oynanışı için oynayın onun dışında RDR2, Batman serisi, Half-Life 2, Portal 2, Dead Space serisi, God of War oyunları, bio shock, Mafia Definitive Edition, Hitman oyunları, AC vallhalla, Metro Exodus, Metro 2033 ve Elder Scrolls V oynayabilirsiniz

Hocam bence Dead Cells oynamadıysanız bir bakın hikayesi için değil oynanışı için oynayın onun dışında RDR2, Batman serisi, Half-Life 2, Portal 2, Dead Space serisi, God of War oyunları, bio shock, Mafia Definitive Edition, Hitman oyunları, AC vallhalla, Metro Exodus, Metro 2033 ve Elder Scrolls v oynayabilirsiniz.

Hocam dediğiniz oyunlar bu sistem için fazla değil mi? Pek anlamam bu konulardan ondan soruyorum.

Dead Cells oynadım bu arada.

Hocam dediğiniz oyunlar bu sistem için fazla değil mi? Pek anlamam bu konulardan ondan soruyorum.

Dead Cells oynadım bu arada.

Hocam RDR 2 ve GoW dışındaki oyunları akıcı şekilde oynarsınız dediğim oyunları da düşük grafiklerde oynarsınız diye düşünüyorum ben Ryzen 3 2200G APU işlemci ile 30 FPS alıyordum düşük grafiklerde

Yeni konular

Geri
Yukarı