Hikayeli oyun önerisi

-Last of Us

-Marvel’s Spider-Man

-Marvel's Spider-Man: Miles Morales

-Outlast

-Hellblade: Senua's Sacrifice

-God of War

-The Witcher

-The Witcher 2

-The Witcher 3

-Red Dead Redemption

-Red Dead Redemption 2

-Cyberpunk 2077

-Sekiro

-Detroit: Become Human

-Batman: Arkham Knight

-Beyond: Two Souls

-Uncharted 4

böyle bir oynıcagım oyunlar listem var istersen bi bak

Gençler bu aralar PC'ye upgrade yaptım canım hikayeli oyun istiyor fakat sağlam bir tane bulamadım. Sizin önerebileceğiniz oyun varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bitirdiğim oyunlar:
  • Mafia serisi.
  • Witcher serisi.
  • Metro serisi.
  • Sleeping dogs.
  • Detroid become human.
  • Until Dawn.
  • TLOU serisi.
  • Max Payne serisi.
Heavy Rain, Beyond Two Souls, RDR 2 ( RDR 1 de oynayabilirsin ama ben şahsen oynarken sıkıldım birinci oyunu oynamak istersen oyna ama ), Titanfall 2, Tomb Raider serisi, GTA San Andreas kesinlikle oynamalısın eski olduğuna bakma KESİN !, GTA IV hikayesi çok güzel yazılmış bir şaheser, GTA V hikayesi fena değil ( bana göre ), Call Of Duty serisi . Bu kadardı bir bak istersen belki beğenirsin :)

Gençler bu aralar PC'ye upgrade yaptım canım hikayeli oyun istiyor fakat sağlam bir tane bulamadım. Sizin önerebileceğiniz oyun varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bitirdiğim oyunlar:
  • Mafia serisi.
  • Witcher serisi.
  • Metro serisi.
  • Sleeping dogs.
  • Detroid become human.
  • Until Dawn.
  • TLOU serisi.
  • Max Payne serisi.
ha bide eğer telltale gamesin oyunlarını seviyorsan bu oyunları şiddetle öneririm seçmeli oyunları seviyosan eğer...

1. Batman The Telltale Series

2. The Walking Dead

3. Batman The Enemy Within

4. The Wolf Among US

bu kadar :)

"Gençler" demişsin. Bu yüzden tereddüt ettim yazıp yazmamakta bir moruk olarak ama hadi yazayım ben de birkaç oyun:
Dishonered 1 ve 2 (Oynadım, güzeldi.)
Alien Isolaton. (Başladım ama, uzun süredir elimi vurmadım. İlerlemeye korkuyorum. Yüksek düzeyde gerilim içeriyor.)
Bioshock Infınite (Bence oynadığım en hoş oyunlardan biriydi.)
Pek hikâyeli sayılmaz ama, Doom 2016 oyununu üç defa bitirdim.
Brothers A Tale of Two Sons Tek başıma iki kişilik oyunu oynamıştım ama çok hoştu.
GTA IV Kaç yıl önce korsan oynamıştım ve bayılmıştım, Steam kütüphanemde var ve yeniden oynayacağım.
Spec Ops The Line Bunu oynamadım ama hikâyesi çok övülüyor. Fiyatı da çok uygun. İndirimde hiç kaçmaz.
Subnautica Pek hikâyeli sayılmaz ama bence harika bir oyun. Her oyuna da kolay k0olay harika demem. Ama zamlandı. 25 liraya almıştım.
Oynamadım ama övüldüğü için söyleyeyim: Titanfall 2
Kütüphanemdeki çok sayıda oyunun çok azını oynadığım için başka da tavsiyede bulunamıyorum.

Half-Life'ya da Portal serisinden oynadınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı