Hikayeli oyun önerisi

Neymar DSSJ

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
RTX 3060 12 GB
Anakart
H310-M PRO
İşlemci
i3 9100f
2-3 gün önce Far Cry 3'ü bitirdim ve bunun gibi güzel hikayeli bir oyun bulamıyorum, bunun gibi oyunlar önerir misiniz? Sistem gereksinimi fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizde benim gibi sanırsam FPS oyunlarına aşıksınız önereyim.

Call of Duty Modern Warfare serisi.
Call of Duty Black Ops serisi.
Metro serisi.
Sleeping dogs
Metal Gear Solid 5
GTA 4

Aklıma bunlar geldi hocam hepsinin ayrı ayrı güzel hikayesi vardır FPS TPS oyunlarıdır bilginize.

Sizde benim gibi sanırsam FPS oyunlarına aşıksınız önereyim.

Call of Duty Modern Warfare serisi.
Call of Duty Black Ops serisi.
Metro serisi.
Sleeping dogs.
Metal Gear Solid 5
GTA 4

Aklıma bunlar geldi hocam hepsinin ayrı ayrı güzel hikayesi vardır FPS TPS oyunlarıdır bilginize.

Black Ops 2'ye başlayacağım, teşekkürler.

Açık dünya ve tarihi hikayenin nimetleri için Assasin's Creed ve Witcher serileri doyulmaz bir nimettir. İkinci dünya savaşı çok ilgimi çektiğinden midir bilmem Wolfenstein serisi özellikle The New Order beni çok sarmıştı. Tomb Raider serisi de oynadığına pişman etmez. Alien: Isolatin bir daha asla oynamayacağım ama o 1 kere oynamışlıkta dibine kadar bayıldığım favori gerilim oyunudur gerim gerim sıkışmıştım. CoD Modern Warfare ve Black Ops serisi zaten ayrı bir klasik, zira Captain Price yüzünden puroya başlamış biriyim. Bunlar ortamlarda hikayeli oyun konusu açıldımı seni boş bırakmaz ağzının tadını biliyormuş dedirtir dene bakalım o oyunları sevdiysen ve iyi hikaye arıyorsan pişman olmazsın. Ayrıyeten daha önce Half-Life oynamadıysan belgesel tadında videolar var YouTube'da bir bak bence hevesin gelir çok farklı bir hikaye anlatma biçimi var aslında biz sadece aksiyon oyunu sanmışız yıllardır. Şimdilik aklıma gelen bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı