Hikayeli oyun önerisi

Hikayesi hakkında çok spoiler vermek istemiyorum ama bir yerden alıntılayıp başlangıç kısmını atıyorum.

Hayaller kurarak geldikleri Amerika’da ailenin şansı yaver gitmemiştir. Zor şartlarda yaşayan ailesiyle birlikte büyüyen Vito, henüz bir öğrenciyken en yakın arkadaşı Joe Barbaro ile bir kuyumcu soyarken polis tarafından yakalanır ve çantayı Joe’ya atarak onun çanta ile kaçmasını sağlar. Vito hapise girer, daha sonra 2. Dünya Savaşı sırasında cepheye gönderilir.

Orduya katılan Vito savaş sırasında ciddi bir şekilde yaralanır ve eve gönderilir. Eve dönen Vito, Joe ile konuşurken izinli olarak geldiğini, tekrar orduya dönmesi gerektiğini anlatır. Joe ise gitmemesi için bir şeyler ayarlayabileceğini söyler. Sahte belgelerin hazırlanması için hemen telefon açar ve tüm evrakların ayarlanmasını sağlar. Böylece Vito’nun orduya dönmesine gerek kalmaz ama zamanla para kazanabilmek için suç dünyasının diplerine dalmaya başlar.

Biz küçük çocuğun ablasıyız dünyayı fareler basıyor bizim kardeşimizin özel yetenekleri var onu almak istiyorlar bir tane kötü adam var bir de o vebaya kapılmış olan herkesi öldürüyolar bizde kardeşimizi koruyup fareleri yok etmeye çalışiyoruz ben bitirmiştim daha bayağı olaylar yaşanıyoda ben tadı kaçmasın diye demeyeceğim ama ben aldığımda gece gündü onu oynuyordum

Tüm oyun fare kovalamıyoruz sanırım değil mi, biraz daha bakacağım editlere.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burdan bakabilirsin

Biz küçük çocuğun ablasıyız dünyayı fareler basıyor bizim kardeşimizin özel yetenekleri var onu almak istiyorlar bir tane kötü adam var bir de o vebaya kapılmış olan herkesi öldürüyolar bizde kardeşimizi koruyup fareleri yok etmeye çalışiyoruz ben bitirmiştim daha bayağı olaylar yaşanıyoda ben tadı kaçmasın diye demeyeceğim ama ben aldığımda gece gündü onu oynuyordum

Bir de requiem serisi var. Remake sanırım ondan başlanır mı, grafikleri daha iyi

Dark Souls 2 dışında hikayeli bir oyun oynamadım hiç, AC vs. hiçbir şey. Bana öneriniz varsa hikayesi sağlam alıp oynamak istiyorum. Çok da pahalı olmasın sağ olun.

RDR 2.

Beyond two souls'u kendim oynamadim ama izlemistim, gayet guzel oyun bence. voidu'da 28 tl su an, steam key olarak veriyorlar fiyatina gore gayet uygun. Ayni sekilde detroit de alabilirsin o da 71 di sanirim. Onun disinda nierde de farkli endingler mevcut, o da 60 civari steamde, ilgini cekerse alabilirsin.

Geri
Yukarı