Hikayeli oyun önerisi

Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
GT 1030
İşlemci
İ5 7400
En sevdiğim oyun türü hikaye tabanlı ilerleyen oyunlar aşağıda yazdığım oyunları severek oynadım bunlar dışında bu tarzda oyun önerebilir misiniz?
Witcher 3, Detroit: Become Human, beyond: Two Souls, Cyberpunk 2077, vampyr.

Rdr2, Sekiro, Darksiders serileri, Metal gear rising, Doki doki (oynamadım bilmiyorum), Crysis serileri, Metro, God of war, Mafia, Gta V

God of War (2018): Hiç oynamadıysan veya bilmiyorsan Yunan mitolojisinin hikayesini dinleyip oynamanı öneririm. Onun devam oyunu çünkü. God of War: Ragnarok da bu oyunun devamı ama daha PC'ye gelmedi.

Detroit: Become Human: Sen oynamışsın ama ben yine de başkaları için yazayım. Her seçiminin farklı bir sonuç getireceği bir interaktif oyun. Oyunun birçok farklı sonu var bu yüzden tekrar tekrar oynamak mümkün.

The Witcher serisi: Ben oynamadığım için pek bir şey söyleyemeyeceğim. Seveni var ve güzel bir oyun gibi duruyor. Ben de bir ara başlamayı düşünüyorum. Seri 3 oyundan oluşuyor. Ama ilk ikisi eski onları sever misin bilemem.

Red Dead Redemption 2: Çok bir şey söyleyemeyeceğim spoiler olmasın. En detaylı ve güzel oyunlardan birisi. Genel eleştiri at sürmenin fazla olması ama öyle bir şey olduğunu düşünmüyorum oyunda hızlı seyahat de mümkün. Şu an da oyunu ben de oynuyorum.

The Last of Us: Oynamadığım için fazla detay veremem. Zombi istilasındaki bir adamı oynuyoruz. Benim de oynanacak listemde olan güzel bir oyun.

Mafia serisi: 3 oyundan oluşuyor. Ben sadece birincisini oynadım ve hikayesiyle en sevdiğim oyunlar arasına girdi. Tavsiye ederim. ( Mafia: Definitive Edition oyunun yenilenmiş hali. )

Assassin's Creed: Hiç oynamadığım için detay veremeyeceğim. Tek bildiğim bir suikastçiyi yönettiğimiz bir oyun olduğu. Bu da benim listemde.

Uncharted.
Resident Evil 7 ve 8 (village) (bir tane de korku oyunu ekleyeyim dedim.)
Batman: Arkham Knight.
Modern Warfare.
GTA 5
Önce açıklama eklediklerimi oynamanı öneririm. Zaten bunlar en çok bilinen ve en çok sevilen hikayeli oyunlar. Kaçırdığım varsa kusura bakmayın. İyi oyunlar.

Assassin's Creed serisinin 1'den 3'e kadar harika bir hikayesi var fakat dilerseniz ileri zamanlarda çıkmış oyunları da tadabilirsiniz. Çünkü RPG hariç ileride çıkmış oyunlarda da sağlam hikaye var. Unity ve Rogue önerebilirim hikayeleri iyi güzel hoştur, birbirlerine bağlanıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı