Hikayeli oyun önerisi

• Konuyu başlatan Vlx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 767

Vlx

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Paramedik
RAM
8x2
Ekran kartı
Rx 6650XT
İşlemci
Ryzen 5 5600x
Genelde Online oyunlar oynuyorum, bu aralar çok fırsatım olmadığı için ara ara girip film, dizi tadında zevk alabileceğim oyun önerileri istiyorum. Hikayesi çok sağlam olmalı, oynanış o kadar mühim değil. Dying Light, GoW, Far Cry, Cyberpunk, The Last of Us, Second Son, Call of Duty, The Witcher ve Control dışında bitirdiğim hikayeli ya da tek kişilik oyun yok.

Son düzenleme:
Genelde Online oyunlar oynuyorum, bu aralar çok fırsatım olmadığı için ara ara girip film, dizi tadında zevk alabileceğim oyun önerileri istiyorum. Hikayesi çok sağlam olmalı, oynanış o kadar mühim değil. Dying Light, GoW, Far Cry, Cyberpunk, The Last of Us, second son, Call of Duty ve Control dışında bitirdiğim hikayeli ya da tek kişilik oyun yok.

Film diz tadında en iyi oyunlardan biri Detroit Become Human.

Genelde Online oyunlar oynuyorum, bu aralar çok fırsatım olmadığı için ara ara girip film, dizi tadında zevk alabileceğim oyun önerileri istiyorum. Hikayesi çok sağlam olmalı, oynanış o kadar mühim değil. Dying Light, GoW, Far Cry, Cyberpunk, The Last of Us, second son, Call of Duty ve Control dışında bitirdiğim hikayeli ya da tek kişilik oyun yok.

Titanfall 2 kısa ama güzel bir oyun. Witcher serisi kesinlikle var. Tomb Raider seriside iyidir. Death Stranding. Metro oyunları, Assassin's Creed özellikle Odyssey.

Titanfall 2 kısa ama güzel bir oyun. Witcher serisi kesinlikle var. Tomb Raider seriside iyidir. Death Stranding. Metro oyunları, Assassin's Creed özellikle Odyssey.

Witcher serisini bitirdim yazmayı unutmuşum. Diğerlerini not aldım.

Genelde Online oyunlar oynuyorum, bu aralar çok fırsatım olmadığı için ara ara girip film, dizi tadında zevk alabileceğim oyun önerileri istiyorum. Hikayesi çok sağlam olmalı, oynanış o kadar mühim değil. Dying Light, GoW, Far Cry, Cyberpunk, The Last of Us, Second Son, Call of Duty ve Control dışında bitirdiğim hikayeli ya da tek kişilik oyun yok.

Resident Evil 2 Gamepass'te var, çok iyi oyun.

Resident Evil 2 ve 4'ü şiddetle tavsiye ederim remake eğer yenilikçi bir şekilde oynamak istersen remakelerini öneriyorum.

Genelde Online oyunlar oynuyorum, bu aralar çok fırsatım olmadığı için ara ara girip film, dizi tadında zevk alabileceğim oyun önerileri istiyorum. Hikayesi çok sağlam olmalı, oynanış o kadar mühim değil. Dying Light, GoW, Far Cry, Cyberpunk, The Last of Us, Second Son, Call of Duty, The Witcher ve Control dışında bitirdiğim hikayeli ya da tek kişilik oyun yok.

Spider Remastered ve Miles Morales
Alan Wake 1 -2 ama 2'yi sistem nasıl oynatır emin değilim.
A Plague Tale: Innocence ve A Plague Tale Requem
AC serileri olabilir çok hikayesi ile öne çıkmasa da.

Yeni konular

Geri
Yukarı