Hikayeli oyun önerisi

Öncelikle hepinize teşekkür ederim fikir belirttiğiniz için fakat dediklerinizin hepsini bitirdim.

Half-Life'nin 1 ve 2 Episode'lerini bitirdiysen güzel haber vereyim o zaman en az Half-Life serisi kadar efsane olan entropy Zero serisini öneririm ilk entropy Zero 1 sonra 2'yi oynayın bu oyun çıkmayan Half-Life Episode 3 gibi bir şey ve bazı oyunlara gönderme var 🙂 ve işin ilginç yanı oyun 0 TL 🤣 inanmayacaksın ama öyle, böylesine kaliteli bir oyuna o kadar emek verip uğraşmalarına bu oyunu ücretsiz yapmaları belki de insanları mutlu etmek için olabilir faydaları dokunmuş belli ki :) heleki Steam'e dolar gelince hepten faydalı olmuştur oyuna girdiğin zaman çok şaşıracaksın fragmanı izlemeden oyna sürprizi kaçmasın 🙂, Half-Life 2'nin birçok yan mod oyunu var aralarından sadece entropy Zero serisi iyi ve ekiple yapılmış bir oyun.

Half-Life'nin 1 ve 2 Episode'lerini bitirdiysen güzel haber vereyim o zaman en az Half-Life serisi kadar efsane olan entropy Zero serisini öneririm ilk entropy Zero 1 sonra 2'yi oynayın bu oyun çıkmayan Half-Life Episode 3 gibi bir şey ve bazı oyunlara gönderme var 🙂 ve işin ilginç yanı oyun 0 TL 🤣 inanmayacaksın ama öyle, böylesine kaliteli bir oyuna o kadar emek verip uğraşmalarına bu oyunu ücretsiz yapmaları belki de insanları mutlu etmek için olabilir faydaları dokunmuş belli ki :) heleki Steam'e dolar gelince hepten faydalı olmuştur oyuna girdiğin zaman çok şaşıracaksın fragmanı izlemeden oyna sürprizi kaçmasın 🙂, Half-Life 2'nin birçok yan mod oyunu var aralarından sadece entropy Zero serisi iyi ve ekiple yapılmış bir oyun.
Hocam bir göz atacağım eğerki half life nin devamı gibiyse beni sarar diye düşünüyorum çünkü half life serisi benim en sevdiğim oyun serilerinden birisi

Hocam 4 ve öncesini bitirdim revelations falan vardı sonrasında onlara bakmadim

Hocam resident evili 4 ve öncesini bitirdim rdr 2 ve detroitide oynayıp bitirdim the last of us uda izleyerek bitirmiştim

Yok hocam onu oynamadim aslında başlayabilirim hikayesi nasıl sizce?
Hikayesi karışık. Eğer God of War gibi ya da Resident Evil oyunları gibi dümdüz Puzzle çöz>ara sahne izle>boss kes>ara sahne izle>oyunu bitir ve her şeyi anlamış ol. Tarzında bir oyun istiyorsanız kesinlikle oynamayın ama eğer karışık senaryolu, paradokslu, doğaüstü olayların olduğu bir oyun oynamak ve bazı şeyleri kendi zihninizde şekillendirmeyi seviyorsanız oynayın.

Hocam bir göz atacağım eğer ki Half-Life'nin devamı gibiyse beni sarar diye düşünüyorum çünkü Half-Life serisi benim en sevdiğim oyun serilerinden birisi.

Benim onca oyun arasında en sevdiğim Half-Life'dir :) entropy Zero'yu keşfettiğimde çok şaşırmıştım ücretsiz olması apayrı şaşırttı beni, ekibin emeğine saygı duyuyorum. Half-Life ve entropy Zero artık benim için aynı yerde :) bir de Türkçe yama olsa çok daha güzel olurmuş ama bir kısmınıda olsa Türkçe çeviri yapmak mümkündü sanırım türkish lang_cc language bu tarz bir kodu vardı o şekilde çeviriyordu tam doğru yazamamışta olabilirim.

Hikayesi karışık. Eğer God of War gibi ya da Resident Evil oyunları gibi dümdüz Puzzle çöz>ara sahne izle>boss kes>ara sahne izle>oyunu bitir ve her şeyi anlamış ol. Tarzında bir oyun istiyorsanız kesinlikle oynamayın ama eğer karışık senaryolu, paradokslu, doğaüstü olayların olduğu bir oyun oynamak ve bazı şeyleri kendi zihninizde şekillendirmeyi seviyorsanız oynayın.
Hocam gerçekten güzel noktalara değinmişsiniz çünkü gow da sıkılma sebeplerimden birisi bahsettiğiniz olaydı şuan The Talos Principle 2 oynuyorum bitirdiğim zaman fikrinizi değerlendireceğim

Geri
Yukarı