Hikayeli oyun önerisi

Anilimo

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon RX 6400
8x2=16 GB RAM
Intel H55 Anakart
Intel Core İ7 CPU 870 @3.00GHz
Merhaba, sırf hikayesi için oynanacak güzel oyun arıyorum. Hikayesinin yanında güzel bir açık dünya vb. şeylerde olabilir, eğer düzgün ve gerçekçi olursa takılmalık simülasyon oyunu da olabilir.

Oynadığım oyunlar:

-RDR 2
-GTA V
-GTA San Andreas.
-GTA Vice City.
-GTA 3
-Call of Duty: Modern Warfare serisi.
-Detroit Become Human (oynayamıyorum)
-Mafia defenitive Edition (hikayenin yarısındayım)
-Mafia 2
-La noire (hikayenin yarısındayım)
-Life is Strange (oynamaya çalışıyorum, hikayenin başındayım)
-Road 96.

Hatırlamadığım bir sürü oyun var, ama hala oynamadığım ve güzel olan oyunlar olduğuna inanıyorum.

Merhaba, sırf hikayesi için oynanacak güzel oyun arıyorum. Hikayesinin yanında güzel bir açık dünya vb. şeylerde olabilir, eğer düzgün ve gerçekçi olursa takılmalık simülasyon oyunu da olabilir.

Oynadığım oyunlar:

-RDR 2
-GTA V
-GTA San Andreas.
-GTA Vice City.
-GTA 3
-Call of Duty: Modern Warfare serisi.
-Detroit Become Human (oynayamıyorum)
-Mafia defenitive Edition (hikayenin yarısındayım)
-Mafia 2
-La noire (hikayenin yarısındayım)
-Life is Strange (oynamaya çalışıyorum, hikayenin başındayım)
-Road 96.

Hatırlamadığım bir sürü oyun var, ama hala oynamadığım ve güzel olan oyunlar olduğuna inanıyorum.

Bakiye olarak bir limitiniz var mı ona göre söyleyeyim bir şeyler.

Metro serisini oynayabilirsin.
Metro serisine bir türlü ısınamadım ya, çok değil 2-3 hafta önce Metro 2033 Redux oyununu indirdim ve yamasını bulamayıp silmiştim. Eğer oynamaya gerçekten değer diyorsanız ilk oyunundan oynamaya başlayacağım.

Bakiye ve depolama açısından bir limitim yok hocam.

Vallahi hocam.
The Last of Us 1 çok iyiydi ikinciyi oynamadım bir şey diyemiceğim.
Dying ligth 1 açık dünyası çok iyiydi hikayeside idare ederdi.
Assassin's Creed Ezio üçlemeside çok iyiydi.
TWD oyunlarıda iyi gerçekten oynarken ağlıyosun.

Metro serisine bir türlü ısınamadım ya, çok değil 2-3 hafta önce Metro 2033 Redux oyununu indirdim ve yamasını bulamayıp silmiştim. Eğer oynamaya gerçekten değer diyorsanız ilk oyunundan oynamaya başlayacağım.
Bu türde pek yapım yok, seven çok sever.
Şahsen oynamanı öneririm, ayrıca tüm oyunlarının yaması var.

Vallahi hocam.
The Last of Us 1 çok iyiydi ikinciyi oynamadım bir şey diyemiceğim.
Dying ligth 1 açık dünyası çok iyiydi hikayeside idare ederdi.
Assassin's Creed Ezio üçlemeside çok iyiydi.
TWD oyunları da iyi gerçekten oynarken ağlıyosun.

Hocam The Last of Us'ı orta ve düşük ayarlarda oynayabilirim ama çok da zevk vermez dediler yüksek ayarlara çekmeyi denerim ama sistemimde biraz gerginlik çıkabilir. Dying Light 1'i çok duymuştum hatırlatmanız iyi oldu not aldım oyunu, TWD oyunları yanlış hatırlıyor olabilirim biraz film tarzında seçeneklerle alakalı eğer doğru hatırlıyorsam, bu tarz oyunlarda çabuk sıkılabiliyorum.

Bu türde çok yapım yok, seven çok sever.
Şahsen oynamanı öneririm, ayrıca tüm oyunlarının yaması var.

Evet sanırsam vardı ama ücretliydi, oyun serisi zaten bende mevcut ama yamaya para vermek bana çok da güzel gelmiyor hocam, yine de araştıracağım yaması bulunuyorsa seriyi oynayacağım.

Hikaye dedin mi Baldur's Gate 3 tavsiye ederim. Favori oyunumdur tür olarak NIS bir kitleye hitap etse de herkesi kucaklayabildiğini gördük. Hikaye ve içerik konusunda çok zengin bir oyun.

Neredeyse her oyunda bir hikaye mevcut. Ben burada genel olarak iyi popüler oyunları ekliyorum.
  • Yakuza serisine.
  • Final Fantasy 15 ve 7 oyunlarına bakabilirsin.
  • Star Wars serisi
  • Dead space serisi
  • Süper kahraman oyunları (Batman serisi, Spider-Man oyunları + ek olarak tüm PS oyunları da güzel)
  • Xbox tarafında gears evreni ve Halo evreni var. Hell Blade 1 ve 2 var.
  • Dying Light ve Cyberpunk var.
  • Disco Elysium var
  • Max Payne 3lemesi var
  • Alan Wake serisi var
  • CoD sevdiysen Crysis serisini de deneyebilirsin. 3 oyunu var ve 1 haftada kolayca bitebilir.

Varda var.

Hocam bende hikayelere aşık bir oyuncuyum sırf affedersiniz b*ktan bir oyunu hikayesi için bile sevebilirim önerim şu iki oyundur beni derinden etkiledi iyi oyunlar.

Geri
Yukarı