Hikayeli oyun önerisi

Hikaye dedin mi Baldur's Gate 3 tavsiye ederim. Favori oyunumdur tür olarak nıs bir kitleye hitap etse de herkesi kucaklayabildiğini gördük. Hikaye ve içerik konusunda çok zengin bir oyun.

Neredeyse her oyunda bir hikaye mevcut. Ben burada genel olarak iyi popüler oyunları ekliyorum.
  • Yakuza serisine.
  • Final Fantasy 15 ve 7 oyunlarına bakabilirsin.
  • Star Wars serisi.
  • Dead Space serisi.
  • Süper kahraman oyunları (Batman serisi, Spider-Man oyunları + ek olarak tüm PS oyunları da güzel)
  • Xbox tarafında gears evreni ve Halo evreni var. Hell Blade 1 ve 2 var.
  • Dying Light ve Cyberpunk var.
  • Disco Elysium var.
  • Max Payne 3lemesi var.
  • Alan Wake serisi var.
  • CoD sevdiysen Crysis serisini de deneyebilirsin. 3 oyunu var ve 1 haftada kolayca bitebilir.

Varda var.

Sağ olun hocam, yazdığınız tüm oyunlara göz gezdireceğim illaki bir tanesini beni tavlayacaktır.

Hocam The Last of Us'ı orta ve düşük ayarlarda oynayabilirim ama çok da zevk vermez dediler yüksek ayarlara çekmeyi denerim ama sistemimde biraz gerginlik çıkabilir. Dying Light 1'i çok duymuştum hatırlatmanız iyi oldu not aldım oyunu, TWD oyunları yanlış hatırlıyor olabilirim biraz film tarzında seçeneklerle alakalı eğer doğru hatırlıyorsam, bu tarz oyunlarda çabuk sıkılabiliyorum.

Evet sanırsam vardı ama ücretliydi, oyun serisi zaten bende mevcut ama yamaya para vermek bana çok da güzel gelmiyor hocam, yine de araştıracağım yaması bulunuyorsa seriyi oynayacağım.

Last of Us 1 PS3 de oynadığım için grafik anlamda bir şey bilemicem.
TWD oyunları film tarzında beni sıkmadı ama ara verdiğinde bayağı sıkıntı yaşıyorsun ben ara verdim oyuna en baştan serisine başlayayım dedim başlayamadım.

Hocam bende hikayelere aşık bir oyuncuyum sırf affedersiniz b*ktan bir oyunu hikayesi için bile sevebilirim önerim şu iki oyundur beni derinden etkiledi iyi oyunlar.

Bu tür oyunlara normalde ilgimi çekmezdi ama bunlar gözüme çekici geldi, bu oyunlarında hikayesine bakacağım sağolun.

Merhaba, sırf hikayesi için oynanacak güzel oyun arıyorum. Hikayesinin yanında güzel bir açık dünya vb. şeylerde olabilir, eğer düzgün ve gerçekçi olursa takılmalık simülasyon oyunu da olabilir.

Oynadığım oyunlar:

-RDR 2
-GTA V
-GTA San Andreas.
-GTA Vice City.
-GTA 3
-Call of Duty: Modern Warfare serisi.
-Detroit Become Human (oynayamıyorum)
-Mafia defenitive Edition (hikayenin yarısındayım)
-Mafia 2
-La noire (hikayenin yarısındayım)
-Life is Strange (oynamaya çalışıyorum, hikayenin başındayım)
-Road 96.

Hatırlamadığım bir sürü oyun var, ama hala oynamadığım ve güzel olan oyunlar olduğuna inanıyorum.
Judgment.

Çok hikaye yönü etkili olmayan bir oyun ama bu aralar Hades oynuyorum dövüş zevki çok fazla ve bir sürü farklı yetenek ve çeşitlilik sayesinde sıkmadan oynayabiliyosun kendisi Rogue like bir oyun yani ölüp tekrar denediğin ama tekrar denediğinde daha güçlü olduğun bir oyun tarzı.

Çok hikaye yönü etkili olmayan bir oyun ama bu aralar Hades oynuyorum dövüş zevki çok fazla ve bir sürü farklı yetenek ve çeşitlilik sayesinde sıkmadan oynayabiliyosun kendisi Rogue like bir oyun yani ölüp tekrar denediğin ama tekrar denediğinde daha güçlü olduğun bir oyun tarzı.

Bir de oyun en son Epic Gamesde 49 liraydı bedava gibi bir şey indirim bitmiş olabilir.

Bir de oyun en son Epic Games'de 49 liraydı bedava gibi bir şey indirim bitmiş olabilir.

Türkçe yaması bulunuyor değil mi? İndirim devam ediyorsa kütüphaneme ekleyeceğim sağ olun.

Hocam bu oyun PlayStation'umda var, onu da oynayacağım. Dövüş oyunlarına ilgim vardı fakat mk 1'deki hayatsız arkadaşlar döve döve söndürdüler.

Merhaba, sırf hikayesi için oynanacak güzel oyun arıyorum. Hikayesinin yanında güzel bir açık dünya vb. şeylerde olabilir, eğer düzgün ve gerçekçi olursa takılmalık simülasyon oyunu da olabilir.

Oynadığım oyunlar:

-RDR 2
-GTA V
-GTA San Andreas.
-GTA Vice City.
-GTA 3
-Call of Duty: Modern Warfare serisi.
-Detroit Become Human (oynayamıyorum)
-Mafia defenitive Edition (hikayenin yarısındayım)
-Mafia 2
-La noire (hikayenin yarısındayım)
-Life is Strange (oynamaya çalışıyorum, hikayenin başındayım)
-Road 96.

Hatırlamadığım bir sürü oyun var, ama hala oynamadığım ve güzel olan oyunlar olduğuna inanıyorum.
What Remains Of Edith Finch
Uncharted 4
Undertale
Mass Effect

Yeni konular

Geri
Yukarı