Hikayeli Oyun Önerisi

1-Max Payne 1.
2-Max Payne 2.
3-Saints row 3.
4-Sleeping dogs.
5-Spec Ops: The Line.
6-ınversion (mükemmeldir ama Türkiye'de yasaklı. Korsan tek çare.)
7-Postal 2.
Aklıma geldikçe devam ederim.

Oyun Türkiye'de neden yasakki hocam?

Hikayeli oyun önerilerinizi bekliyorum. Kılıçlı oyunlardan pek hoşlanmam içinde yay ve silah olan her türlü oyunu oynarım. Oynadığım ve hatırladığım oyunları aşağıya yazıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

Titanfall.
Call of Duty.
Tomb Raider.
Battlefield.
Dying light.
Crysis.
FarCry.
GTA.
The godfather.
The long Dark.
Hitman.
assassin's Creed.
Mafia

Fallout.
Medal of Honor.

Şu anlık aklıma gelenler bunlar.

Portal serisine bakabilirsin. My Friend Pedro'da var fakat hikayesi pek ağır basmıyor. Beholder serisine göz atabilirsin. Aynı şekilde Papers, Please oyununada bakabilirsin. Başka öneri yapamayacağım hocam. Hikaye oyunlarıyla pek aram yokta 😐.

İnan hiç bilmiyorum. Çocukken DVD'si vardı ondan oynamıştım. Satın almak için Steam sayfasına girdim hatta arkadaşla COOP gireriz dedim ama Türkiye'de yasaklanmış. Bandai Namco'nun oyunu aslında çok garip. Ne kadar araştırsamda bir bilgi bulamadım neden yasaklandığına dair. Zaten hikayesinin, oynayışının mükemmel olmasına rağmen değeri bilinmeyen underrated bir oyun. Çıkış yılında göre grafikler bile tatmin edici.

Portal serisine bakabilirsin. My Friend Pedro'da var fakat hikayesi pek ağır basmıyor. Beholder serisine göz atabilirsin. Aynı şekilde Papers, Please oyununada bakabilirsin. Başka öneri yapamayacağım hocam. Hikaye oyunlarıyla pek aram yokta 😐.
Önerdiğiniz oyunlar oynadığım hikayeli oyunlar arasında sevdiğim oyunlar zaten teşekkür ederim. :)

Güzel post, bana da oyun lazım. Hikayeli, beni alıp götürücek. Bittiğinde ulan ne oyundu be diyeceğim oyunlar istiyorum.
Konuyu takipteyim, iyi forumlar...

Arkadaşlar genelde yazmayı unuttuğum oyunlar tavsiye edilmiş. Star Wars Jedı Fallen Order'ı sepete ekledim. A Plague Tale: Innocence oyununu ise biliyorum el tutuşmalı oyun hiç bana göre değil. :)
A Plague Tale konusunda yanılıyorsun film gibi oyundur kendisi mekanikleri kolay sıkıcı olan bir tarafı hiç yok Jedi'den önce ona bak derim. Bir sürü ödül aldı.

• Hellblade Senua's Sacrifice
  • Half Life serisi
  • Doom 2016
  • Wolfenstein Serisi
  • Metal Gear Solid V The Phantom Pain
Hepsi birbirinden güzel, kaliteli ve hikayesi sağlam oyunlardır. :)

• Hellblade Senua's Sacrifice
  • Half Life serisi
  • Doom 2016
  • Wolfenstein Serisi
  • Metal Gear Solid V The Phantom Pain
Hepsi birbirinden güzel, kaliteli ve hikayesi sağlam oyunlardır. :)
Henüz hiç bir hikayeli oyun oynamadım. Bilgisayarı yeni topladık, kesinlikle ilk önce şu seriye başla diyebilceğin bir oyun var mı hocam?
Asassin creed syndicate bile hoşuma gitti sen düşün, o derece uzağım bu tarz oyunlara

Henüz hiç bir hikayeli oyun oynamadım. Bilgisayarı yeni topladık, kesinlikle ilk önce şu seriye başla diyebilceğin bir oyun var mı hocam?
Asassin creed syndicate bile hoşuma gitti sen düşün, o derece uzağım bu tarz oyunlara
Neden öyle dedin ki hocam? Syndicate gayet güzel oyundur. Sen ne tarz oyunlar seviyorsun ona göre "Kesinlikle şu seriye başla" diyebileyim. :)

Neden öyle dedin ki hocam? Syndicate gayet güzel oyundur. Sen ne tarz oyunlar seviyorsun ona göre "Kesinlikle şu seriye başla" diyebileyim. :)
AC delisi olanların yorumlarını okudum, kimse sevmemiş.
Hocam ben AC gibi COD gibi serileri severim. Onun harici, kesme biçme sahneleri çok etkileyici olan oyunlar olabilir.
Mafia, max payne gibi serileride oynamadım. Bilmiyorum o kadar çok efsane oyun var ki, hangisinden başlasam kafam karıştı...
RPG ve FPS ama hikayeli olacak şekilde oyunları seviyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı