Hikayeli oyun oynayamıyorum

Ciarus

Hectopat
Selam. Benim ilk oynadığım oyunlardan birisi CS:GO. 800 saate yakın oynanış sürem var. Ben CS:GO'yu bıraktıktan sonra hikayeli oyun oynayayım dedim. Ama oynayamıyorum. Ya sıkılıyorum of ne olacak deyip alt+f4 yapyorum. Ya bir görevde takılıyorum, gene kapatıyorum oyunu. GTA 5 bile sarmadı beni. Peki bu Online oynama alışkanlığımı kırabilecek güzel bir hiikayeli oyun önerebilir misiniz?
Sistemim: Intel Core i3 7100 4 GB RAM AMD Radeon R7 240X.

Selam. Benim ilk oynadığım oyunlardan birisi CS:GO. 800 saate yakın oynanış sürem var. Ben CS:GO'yu bıraktıktan sonra hikayeli oyun oynayayım dedim. Ama oynayamıyorum. Ya sıkılıyorum of ne olacak deyip alt+f4 yapyorum. Ya bir görevde takılıyorum, gene kapatıyorum oyunu. GTA 5 bile sarmadı beni. Peki bu Online oynama alışkanlığımı kırabilecek güzel bir hiikayeli oyun önerebilir misiniz?
Sistemim: Intel Core i3 7100 4 GB RAM AMD Radeon R7 240X.

Far Cry 3 oynarsın ama RAM olarak yeterli gelmeyebilir 4 GB daha takman gerekebilir eski oyunlardan oyna mesela GTA 4 Witcher 2 Call of Duty Modern Warfare serisi var eski oyunları oynayıp vakit geçirebilirsin.

Hikayeli oyunlar bana pek çekici gelmez ama Warframe hikayesiyle birlikte aşırı derecede saran ve oturupta 1500-2000 saat oynayabileceğin bir oyun şu anda mevcut 927 saatim var ve hala gram sıkılmadım oyundan öneririm.

Bu sorun bende de var son zamanlarda. Ne hikayeli oyun oynayabiliyorum ne dizi-film izleyebiliyorum ne de kitap okuyabiliyorum. Sanki farklı bir şey yapmamaya yemin etmiş gibiyim, CS:GO, ETS 2, Assetto Corsa, PES 21 arasında dönüp duruyorum.

Ori and the Blind Forest indirdim ve onunla kırmaya çalışacağım kendimi.

Call of Duty Modern Warfare Üçlemesi öneririm.
Not : 2019'da çıkan değil biri 2007 biri 2009 diğeri de 2011'de çıkan seri.
Not 2: Sistem buysa MW3'de ayarları maxlamayın ben yaptım pc çöktü.
Call of Duty Black Ops 1 ve 2.
Çok iyi bir oyun değil ama Viktor Reznov gibi bir karaktere sahip olduğu için Call of Duty World at War

GTA SA ve GTA VC
Çok güzel bir hikayesi yok ama Far Cry 1.

Zevk meselesi, belki de hikayeli oyunlar sana hitap etmiyordur.
Ama birkaç oyun öner dersen:

Half-Life serisi
Portal serisi
Mafia 1
Metro 2033

Geri
Yukarı