Hikayeli oyun tavsiyesi

Muhammed. Yasir

Femtopat
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler şu aralar oyun kıtlığı çekiyorum eğer bildiğiniz bu oyunlar varsa önerirseniz çok sevinirim. Ben hikayeli oyun oynamaya bayılırım özelikle Witcher 3, GTA 5, Kingdom Come: Deliverance, Far Cry 5 gibi bana FPS olur, RPG olur açık dünya olursa muhteşem olur oyun önerirseniz sevinirim.
Bir de ayrıca ben hep açık dünya saydım ancak sadece hikayeli FPS'ya da başka tür de olur.

Hem hikaye hem açık dünya diyorsanız kesinlikle Red Dead Redemption 2 derim. Onun dışında çizgisel fakat hikayesi çok güzel oyunlar:

Life Is Strange serisi
The Last of Us serisi
The Walking Dead serisi
Mafia II
Max Payne 3
Beyond: Two Souls
Detroit: Become Human

Hem hikaye hem açık dünya diyorsanız kesinlikle Red Dead Redemption 2 derim. Onun dışında çizgisel fakat hikayesi çok güzel oyunlar:

Life is Strange serisi.
The Last of Us serisi.
The Walking Dead serisi.
Mafia II.
Max Payne 3
Beyond: Two Souls.
Detroit: Become human.

RDR2 var bende oynadım. Korku oyunlarını ve gerilime hiç dayanamıyorum mesela mgs5 Phantom Pain var bende azıcık gerilim var diye günde 1 saatten fazla oynayamıyorum nedense bilmiyorum
Mafia 2 zaten açık dünya oyunlarının krallarındandır ve kaç kere bitirdim bilmiyorum.
Detroit ve beyond da benim hiç ilgimi çekmedi.

Kesinlikle almayı düşünüyorum teşekkürler.
Ayrıca herkese fikirleri için teşekkürler.
Medal of Honor ve CoD serisi.

CoD serisi için bana en çok bunu oynamalısın diyebileceğiniz oyun hangisidir.

RDR2 var bende oynadım. Korku oyunlarını ve gerilime hiç dayanamıyorum mesela mgs5 Phantom Pain var bende azıcık gerilim var diye günde 1 saatten fazla oynayamıyorum nedense bilmiyorum
Mafia 2 zaten açık dünya oyunlarının krallarındandır ve kaç kere bitirdim bilmiyorum.
Detroit ve beyond da benim hiç ilgimi çekmedi.

Kesinlikle almayı düşünüyorum teşekkürler.
Ayrıca herkese fikirleri için teşekkürler.

CoD serisi için bana en çok bunu oynamalısın diyebileceğiniz oyun hangisidir.
Modern Warfare üçlemesi ve Black Ops ilk iki oyun.

Geri
Yukarı