Hikayeli oyun tavsiyesi

Metro tarzı Stalker serisi olabilir. Hellblade Senua Sacriface efsaneydi.
Stalker 2 çok güzel duruyor, metro gibi. Ama daha çıkmamış oyun. 28 Nisan 2022'de çıkıyormuş. Diğer oyunları pek güzel gelmedi ama bu yeni çıkacak oyunu güzelmiş.
Halo serisine de bakabilirsin.
Pek hoş gelmedi. Aşırı hızlı bir oynanış var.
Serious Sam serisini sevdiyseniz Doom serisini de seversiniz diye düşünüyorum. Ancak Serious Sam serisi çok ön plana çıkarmasa da iyi denebilecek bir hikayeye sahip. Doom bu noktada daha zayıf ama oynanış açısından efsane bir oyun tabii ki.
Çok sevdiğimi söyleyemem, 3. oyunundaki hafif korku temasıyla güzel geldi ama oynanış aşırı hızlıydı. Ben biraz daha normal tempolu, gerçekçi oyunları seviyorum. Metro serisini bu konuda gerçekten çok sevdim. Çok güzel yapmışlar.

Merhabalar, hikayesi güzel ve Online olmayan oyun arıyorum. Metro serisini bugün bitirdim. Çok hoşuma gitti, metro tarzında olabilir.
Sistemim:
ASUS Cerberus GTX1050 Ti 4 GB.
Ryzen 3 1200.
8 GB 3200MHz Kingston HyperX Fury.
Kingston A400 SSD.

Oynadığım oyunlar:
-Dying Light 1
-Metro 2033-last light ve exodus.
-Far Cry 3-4-Primal
-Grand Theft Auto serisi.
-Crysis 1-2-3
-Don't Starve.
-Outlast 1-2-Whistleblower
-The Witcher 3
-Serious Sam 2-3-4
-Inside
-Little Nightmares 1-2
-Left 4 Dead 2
-Just Cause 3
-Oxygen Not Included.
-Battlefield 1-3-5
-The Forest.
-Sottr
-Mount&blade serisi (hiç sarmadı)
-Max Payne 2-3
-Sniper Ghost Warrior.
-Call of Duty serisi (hiçbir oyunu sarmıyor)
-Rust
-Hitman 2
-Resident Evil Village.

Death Stranding.

Death Stranding.
Oynayan birkaç kişiyi izledim de sevmedim ama çok teşekkür ederim Gears 5 tavsiyeniz çok hoşuma gitti.
Oynadım da çekmedi beni pek fazla.
Dishonored serisi.
Batman Arkham serisi
İki oyun serisini de pek sevemedim.
Death Stranding.
Çok pardon, profil benzerliğinden karıştırdım. Farklı birisi tavsiye etmişti Gears 5'i.

Çok sevdiğimi söyleyemem, 3. oyunundaki hafif korku temasıyla güzel geldi ama oynanış aşırı hızlıydı. Ben biraz daha normal tempolu, gerçekçi oyunları seviyorum. Metro serisini bu konuda gerçekten çok sevdim. Çok güzel yapmışlar.
Doom'un oynanış hızı konusunda serious sam'den fazlası vardır eksiği yoktur.

Geri
Yukarı