Hikayeli oyun tavsiyesi

coolbassthe

Decapat
Daha fazla  
Bütçe sıkıntım yok sistemden yana da sıkıntı yok ama oynayacak oyun bulamıyorum. En son Days Gone ve Titanfall 2 bitirdim çok beğendim 2 oyunu da.
RDR2 God of War Spider-Man gibi oyunları da oynamıştım önceden. AC Valhalla başladım ama 20 saat oynadım sarmadı bıraktım.

Mekanik ağırlıklı değilde hikaye ağırlıklı oyun severseniz A Plague Tale serisi ve The Medium(Steam'de indirimde) öneririm.

Spec Ops The Line, kısa bir oyun ve oynanistan ziyade hikayesi icin kesinlikle oynamanizi tavsiye ederim. Cogu kisi oynanistan biraz şikayetçi ancak ben en zor zeviyede oynarken sirittigini hissetmemistim.

Bütçe sıkıntım yok sistemden yana da sıkıntı yok ama oynayacak oyun bulamıyorum. En son Days Gone ve Titanfall 2 bitirdim çok beğendim 2 oyunu da.
RDR2 God of War Spider-Man gibi oyunları da oynamıştım önceden. AC Valhalla başladım ama 20 saat oynadım sarmadı bıraktım.
Witcher 3

Dying Light 1-2
Cyberpunk 2077
Homefront 2010
Call of Duty Modern Warfare ve Black Ops serisi
Crysis serisi
Mafia Serisi
Half Life
Atomic Heart
A plague Tale
Detroit Become Human
Heavy Rain
Beyond Two Souls
Uncharted 4
Dead Island
Metro Serisi
Doom 2016 ve Eternal

Henüz Witcher 3 oynamadıysan, inanılmaz bir deneyim oracıkta bekliyor seni.

Geri
Yukarı