Hikayeli oyun tavsiyesi

Toprak Dağ

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Huawei MateBook D14 2020
AMD Ryzen 5 3500U with Radeon Vega Mobile 2.10 GHz Gfx 2100 mh
RAM : 8

Görüntü Belleği (VRAM) : 1024 MB
Meslek
Öğrenci
RAM
8
Ekran kartı
1024MB AMD Radeon Vega 8
İşlemci
AMD Ryzen 5 3500U with Radeon Vega Mobile Gfx
8 GB RAM'im var hikayeli oyun tavsiyesi verebilir misiniz?

1708870375543.png

Detroit Become Human. (ekran kartın yetersiz kalıyor, akıcı olmasa da oynayabilirsin diye düşünüyorum)
Epic Games kütüphanem de var ücretsiz olunca almıştım teşekkürler

Ne zaman ücretsiz oldu hocam? Demo olmasın.
Aga demo sürümü varmış.

Kardeşim vallahi Hitman absulation gayet güzeldir. Oynadın mı bilmiyorum GTA vicety, San Andreas var. Far Cry 3 deneyebilirsin oda gayet güzeldir. Tomb Raider 2013 oynarsın.
Far Cry 2, 3, 4, 5 bitirdim. 6 ekran kartı yetmiyor. Rise of Tomb Raider - Shadow of Tomb R. oynadım, GTA serisi zaten baş tacımız :) Hitman: Absulation satın alayım dedim son indirimde, sonra Steam dolara geçince her şey yok oldu. Kırık indirmek istedim, PC'ye virüs bulaştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga demo sürümü varmış.

Far Cry 2, 3, 4, 5 bitirdim. 6 ekran kartı yetmiyor. Rise of Tomb Raider - Shadow of tomb r. Oynadım, GTA serisi zaten baş tacımız :) Hitman: Absulation satın alayım dedim son indirimde, sonra Steam dolara geçince her şey yok oldu. Kırık indirmek istedim, PC'ye virüs bulaştı.

Vallahi ben de Far Cry 4 oynadım. 5, 6'ya ekran kartı yetmiyor. Ya yetiyor da 50 FPS, oynayasım kaçıyor. Çözünürlük falan yerlerde sürünüyordu zaten, bitirmedim. Far Cry 3'te save kuramıyorum. Eskiden biraz oynamıştım. Şimdi save görmüyor atınca. En baştan başlayasım da yok. 50%'sini bitirdim, öyle yani.

Aga demo sürümü varmış amdkwqmdklwq.

Far Cry 2 3 4 5 bitirdim 6 ekran kartı yetmiyor. Rise of Tomb Raider - Shadow of tomb r. Oynadım GTA serisi zaten baştacımız :) Hitman: Absulation satın alayım dedim son indirimde sonra Steam dolara geçince her şey yok oldu kırık indirmek istedim PC'ye virüs bulaştı.

Zaten çok pahalı değil satın al diyeceğim ama akıcı oynayamayacağın bir oyunu satın almak ne kadar mantıklı bilmiyorum. Savaş severseniz Call of Duty Modern Warfare serisini önerebilirim. Hikayesi fena değildir. Definitive Edition indirmezseniz akıcı oynarsınız. Eski oyunlarını indirmeniz lazım.

Bir şey diyeyim mi bende 1024MB ekran kartı var. Akıcı bir şekilde FC5 oynadım haberin olsun. Tabii bütün ayarlar düşükte ama yine optimizasyon, Allah'tan optimizasyon çok iyi de herhangi sorun yaşamadım. Aklına yatarsa indirebilirsin, zaten sistem özelliklerim yazıyor bakabilirsin.

Bir şey diyeyim mi bende 1024MB ekran kartı var. Akıcı bir şekilde FC5 oynadım haberin olsun. Tabii bütün ayarlar düşükte ama yine optimizasyon, Allah'tan optimizasyon çok iyi de herhangi sorun yaşamadım. Aklına yatarsa indirebilirsin, zaten sistem özelliklerim yazıyor bakabilirsin.

Yahu benim laptop GTX 950M i7 6700 HQ ama 50 FPS'yi geçmiyor, ne yapabilirim acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı