Hikayeli oyun yapmak için hikaye önerisi

Daha fazla  
Merhaba. Kendim bir oyun yazmayı planlıyorum. Ama hikayeye karar veremedim. Sizden isteğim kaba taslak bir hikaye.

💢Oyun çok uzun olmayacak yani bir GTA V gibi uzun bir hikayesi olmasın.
💢Saçma sapan hikayeler olmasın yani gerçek bir hayatta olabilecek olaylar.
💢Lütfen kişileri de belirtin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Kendim bir oyun yazmayı planlıyorum. Ama hikayeye karar veremedim. Sizden isteğim kaba taslak bir hikaye.

💢Oyun çok uzun olmayacak yani bir GTA V gibi uzun bir hikayesi olmasın.
💢Saçma sapan hikayeler olmasın yani gerçek bir hayatta olabilecek olaylar.
💢Lütfen kişileri de belirtin.

Bir öğretmenin ayrımcılık yapması ve o öğrencinin içinde yaşadığı acılar olabilir bence.

Bir adam var. Bu adam halisünasyon görmeye başlamış ve bu adamın karısı ve kızı var. Sonra bunların bulunduğu bölgeye saldırı gerçekleşiyor ve ailesi kayboluyor. Tabiki bu saldırıda atılan bombaların içindeki kimyasal ile insanlarda fiziksel değişimlere yol açıyor. Hikaye kısaca böyle olabilir. Bunu size iyice açabilirim. Bu tür şeyler hoşuma gidiyor.

Bir adam var. Bu adam halisünasyon görmeye başlamış ve bu adamın karısı ve kızı var. Sonra bunların bulunduğu bölgeye saldırı gerçekleşiyor ve ailesi kayboluyor. Tabii ki bu saldırıda atılan bombaların içindeki kimyasal ile insanlarda fiziksel değişimlere yol açıyor. Hikaye kısaca böyle olabilir. Bunu size iyice açabilirim. Bu tür şeyler hoşuma gidiyor.

Hikayeyi biraz daha uzununu e-posta ma atar mısın?

Yanlış olmuş e-postamı yazmamış moderatör.

Yanlış olmuş e-postamı yazmamış moderatör.
Hocam şimdilik öyle bir şansım varmı bilmiyorum ama e-posta hesabınız ne?

Hesap Seçenekleri​

[email protected]

Geri
Yukarı