Hikayeli oyunlar oynanır mı?

Gusein

Decapat
Yer
Azerbaycan/Bakü
Merhaba bu güne kadar sadece bilindik birkaç oyunu oynadım. Ondan sonra Valorant oynamaya başladım. Hem paramı hem huzurumu aldı bu oyun. Artık hikayeli oyunlar oynamak istiyorum sizce başlamaya değer mi? Ve bu güne kadar etkisinden çıkamadağınız oyunları önerir misiniz? Sistem sıkıntı değil.

Merhaba bu güne kadar sadece bilindik birkaç oyunu oynadım. Ondan sonra Valorant oynamaya başladım. Hem paramı hem huzurumu aldı bu oyun. Artık hikayeli oyunlar oynamak istiyorum sizce başlamaya değer mi? Ve bu güne kadar etkisinden çıkamadağınız oyunları önerir misiniz? Sistem sıkıntı değil.
Starcraft 1 ve 2 Wings of Liberty, RTS ama hikayesi harika. Birincisi zaten 0 grafik, ikincisini en kötü lowda her sistem açar. Multiplayeri de güzel.

Başlamaya değer hocam. Far cry 3 deneyebilirsiniz. Bilgisayarım adam akıllı oyun kaldırmadığı için far cry 3 denemiştim. Düşük grafikleri bile çok iyi. Çoğu şeyle etkileşime geçmek falan gayet keyifli. YouTube'dan far cry 6 izlemiştim. Arasında bir gram fark yok.

Metal Gear serisi baya hoştur. Oynaması zahmetlidir ama güzeldir. Oyunlar eski diye bakma , verdiği zevk baya iyidir. Oynama sırası ise ;
Metal gear 1-2 , MGS1 , MGS2 , MGS3 , MGS Peace Walker , MGS4 , MGR , MGS5 Ground Zeroes , MGS5 Phantom Pain
Birde Yakuza serisi vardır ahh favori serilerimden birisi.

Kişiden kişiye değişir. Hayatımda GTA V ve Mafia II dışında hikayeli oyun bitiremedim. Ne kadar kitlesini sevmesem de hep online oyun oynarım. Oynamayı dene işte. Çok Kaliteli şerden başlarsan devam edemezsin. Benim gibi bir hata yapma.

Hala etkisinde olduğum oyunlara Far Cry 3 ü örnek verebilirim kısa bir süre önce tekrar başladım sanki bir maraton gibiydi ve oyun bittiğinde hayatımda resmen bir eksiklik farkettim kusursuz bir oyun değil ancak oyun çok büyüleyici ayrıca 10yıl önce çıkmasına bakma grafikleri okadar iyi ki bu oyun yeni çıktı deseler hiç şaşırmam o derece.

Ayrıca Mafia 2 net akar.

Kişiden kişiye değişir. Hayatımda GTA V ve Mafia II dışında hikayeli oyun bitiremedim. Ne kadar kitlesini sevmesem de hep online oyun oynarım. Oynamayı dene işte. Çok Kaliteli şerden başlarsan devam edemezsin. Benim gibi bir hata yapma.
GTA V'in hikayesi vasatın üstü aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı