Hikayeli oyunlara başlamak için oyun önerisi

Semih_D

Picopat
Daha fazla  
Şöyle başlayayım. GTA 5 eskiden oynadım ama ara sahneleri geçe geçe bitirdim. Ondan hikayesini çok anlamam etmem. Onun dışında neredeyse hiç oynamadım ya da yarım bıraktım bu sebepten dolayı oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.

Red Dead Redemption 2.
Shadow of the Tomb Raider.
Mafia I Definitive Edition.
The Witcher 3: Wild Hunt.
Resident Evil Serisi
Disco Elysium
Metro serisi
TLOU
Max Payne serisi
Alan Wake
God of War
Detroit: Become Human
Beyond Two Souls
Cyberpunk 2077
Song of Nunu: A League of Legends
A plague tale Serisi
Hellblade senua's sacrifice
Star Wars Jedi Fallen Order

Son düzenleme:
Metro Serisi
Metro 2033
Metro Last Light
Metro Exodus

İlk defa adam akıllı hikayeli oyun oynayacaksan bence RDR 2 ve God of War gibi oyunlarla başlamamalısın. RDR 2 hiç hikayeli oyun oynamayan birini daha 1. saatinde bıktırır, God of War ise bulmaca görevleri ile kendinden soğutur. Bence ilk defa hikayeli oyun oynamak isteyen biri için Mafia I Definitive Edition ve The Last of Us Part I en iyi seçenek. İkisi de kısa ve çizgisel oyunlar, yan görev veya karakter kasma gibi şeyler yok. Dümdüz oyun sana ne yap diyorsa onu yapıyorsun ve hikayeleri de çok güzel. Bence bu iki oyundan biri ile başla, RDR 2 ve God of War oyunlarını ileride oynarsın.

İlk defa adamakıllı hikayeli oyun oynayacaksan bence RDR 2 ve God of War gibi oyunlarla başlamamalısın. RDR 2 hiç hikayeli oyun oynamayan birini daha 1. saatinde bıktırır, God of War ise bulmaca görevleri ile kendinden soğutur. Bence ilk defa hikayeli oyun oynamak isteyen biri için Mafia'ı Definitive Edition ve The Last of Us part ı en iyi seçenek. İkisi de kısa ve çizgisel oyunlar, yan görev veya karakter kasma gibi şeyler yok. Dümdüz oyun sana ne yap diyorsa onu yapıyorsun ve hikayeleri de çok güzel. Bence bu iki oyundan biri ile başla, RDR 2 ve God of War oyunlarını ileride oynarsın.

RDR2 şu an 10.saatindeyim ama oyunu bir buçuk aydır oynuyorum ve hala çok sarmadı bi konuya daha baktım RDR2 ilk başlangıç için fazla dediğini duydum şimdi neden olduğunuda detaylıca öğrenmiş oldum. Dediğin oyunları değerlendireceğim.

RDR2 şu an 10.saatindeyim ama oyunu bir buçuk aydır oynuyorum ve hala çok sarmadı bi konuya daha baktım RDR2 ilk başlangıç için fazla dediğini duydum şimdi neden olduğunuda detaylıca öğrenmiş oldum. Dediğin oyunları değerlendireceğim.

Eğer imkanın varsa The Last of Us Part I ile başlamanı öneriyorum, Türkçe dublajı da olduğu için belki seni daha çabuk bağlar kendine. Açılışı da etkileyici olduğu için çabucak kendine bağlar diye düşünüyorum. Tabii bunlar benim görüşüm, sen ne kadar seversin bilmiyorum.

Geri
Yukarı