Hikayeli oyunlardan nasıl zevk alınır?

Arkadaşlar merhaba. Şu anki açtığım konunun biraz saçma olduğunun farkındayım. Normalde oyunlardan ben FPS oyunlarını severim. Ama son zamanlarda hikayeli oyunlar oynamak istiyorum. Hikayeliden bahsettiğim hayatta kalma oyunları gibi şeylerde olabilir. Nedense bana biraz sıkıcı geliyor bu tarz oyunlar. Forumdaki kişilerin zaten çoğu hikayeli oyun oynuyor. Hikayeli veya hayatta kalma oyunları nasıl oyunlar? Vaktinizi çaldıysam kusura bakmayın :Dİyi günler.
Gamepad ile oynarsan daha zevkli olabilir.

Playstaiton 3 veya 4 varsa elinde kesinlikle Last of Us oynamanı öneririm ben 8 kere bitirdim oyunu öyle severim. Eğer bilgisayarda isen ilk temasını sevdiğin konuları belirle sonra bu konulardaki iyi hikayeye ve mekaniklere sahip oyunlarla başla ve oyun kütüphaneni böyle genişletmeni öneririm. RDR 2 iyi bir hikayeye sahip İngilizce alt yazısı mevcut eğer ingilizcen varsa onu öneririm. Far Cry 3'de iyidir. Metro serisi keza iyidir ona yönele billirsin. Witcher 1-2-3 iyi bir seridir ancak ona ilk giriş yapmanı önermem her oyun mekanikleri farklı sıkabilir hikaye bütünlüğü açısından ilk kitap+dizi sonra oyunlar iyi bir wombo kombo olabilir. Mafia 1-2-3 iyidir ancak seriye baştan başlamak istersen 1 zorlayabilir beni aşırı zorlamıştı nedense belki ben oyundaki gerçekçilikten zorlanmışımdır. Half-Life hikayesi bakımından tartışılır ama hikayeli bir oyundur. Undertale güzeldir fazlası ile seven bir kitlesi vardır. Belki hikayeli kategorisine This War of Mine'da ekleyebiliriz sanırım. Savaşı siviller tarafında anlatan bir bağımsız oyundur kendisi.

Playstaiton 3 veya 4 varsa elinde kesinlikle Last of Us oynamanı öneririm ben 8 kere bitirdim oyunu öyle severim. Eğer bilgisayarda isen ilk temasını sevdiğin konuları belirle sonra bu konulardaki iyi hikayeye ve mekaniklere sahip oyunlarla başla ve oyun kütüphaneni böyle genişletmeni öneririm. RDR 2 iyi bir hikayeye sahip İngilizce altt yazısı mevcut eğer ingilizcen varsa onu Far Cry 3'de iyidir. Metro serisi keza iyidir ona yönelebilirsin Witcher 1-2-3 iyi bir seridir ancak ona ilk giriş yapmanı önermem her oyun mekanikleri farklı sıkabilir hikaye bütünlüğü açısından ilk kitap+dizi sonra oyunlar iyi bir wombo kombo olabilir. Mafia 1-2-3 iyidir ancak seriye baştan başlamak sitersen 1 zorlayabilir beni aşırı zorlamıştı nedense belki ben oyundaki gerçekçilikten zorlanmışımdır. Half-Life hikayesi bakımından tartışılır ama hikayeli bir oyundur. Undertale güzeldir fazlası ile seven bir kitlesi vardır. Belki hikayeli kategorisine This War of Mine'da eklebilir.

Hocam Last of Us'un PC versiyonu var mı?

Mafia 2'yi oynayabilirsin, GTA San Andreas'ya da GTA 5'i oynayabilirsin, FPS oyunları için ise Call of Duty Modern Warfare serisini oynayabilirsin ama ben şahsen yeni çıkan Modern Warfare oyununu önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı