Hikayeli oyunları bitirememek

kubricklynch

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar son zamanlarda diyorum ki şöyle güzel hikayeli bir oyun oynayayım. Sonra başlıyorum gayet güzel ama oyunun ortalarına doğru tekrar girmek istemiyorum bitremiyorum. Sizde de yaşanıyor mu bu? Eğer öyleyse siz nasıl yendiniz bu duyguyu?

Bende her türlü şeyde oluyor bu, mesela dizi izliyorum günde 2-3 bölüm bitiriyorum 1 hafta sonra daha izleyesim gelmiyor, oyun oynuyorum her gün saatlerce sonra o oyunu 1 hafta sonra oynayasım gelmiyor vb. şeyler. Sanırım pandemi döneminde böyle oldu bu, bence pandemi bitince geçer.

Arkadaşlar son zamanlarda diyorum ki şöyle güzel hikayeli bir oyun oynayayım. Sonra başlıyorum gayet güzel ama oyunun ortalarına doğru tekrar girmek istemiyorum bitremiyorum. Sizde de yaşanıyor mu bu? Eğer öyleyse siz nasıl yendiniz bu duyguyu?

Bende de oluyor ve çözemedim. Metro Exodus'un başında kaldım öyle giresim gelmiyor.

Bende de oluyor ya RDR2'ye başlamıştım yüzde 45'ini tamamladım hiakyenin sonra girmedim Cyberpunk 2077 oynayayım dedim oynadım yine fazla oynadım yine yarısına kadar gelmişimdir sonra ona da girmemeye başladım ikisi de bilgisayarımda var bitirmek istiyorum ama sanki girmek istemiyormuşum gibi RDR2 ve Cyberpunk 2077 zevk veriyor hani oynamayı da seviyorum ama oyuna giresim yok gidip işte FPS oyunu CS:GO Valorant oynuyorum ama Valorant oynamak istemiyorum ama oynuyorum farklı duygularım var benim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı