Hikayeli Savaş Oyunu Tavsiyesi

Spec Ops: The Line diğer öğeleri geçtim hikayesi çok güzel bence en azından benim bitiriğim yönü.
Çok övüldüğü için geçenlerde oynadım ve bitirdim. Savaş hikayesi çok güzeldi ama oynanışını sevemedim. Üstüne yığınla adam geldiği ve senin öldürdüğün tipte bir oyun. Burası spoiler olabilir! - oyundaki fosfor sahnesini değiştirmek için bir çok kez çabaladım ama ne kadar düşman öldürsem de o olayı yaşamak zorunda bıraktı oyun. Bu sahnenin değiştirilememesi üzdü biraz.

Çok övüldüğü için geçenlerde oynadım ve bitirdim. Savaş hikayesi çok güzeldi ama oynanışını sevemedim. Üstüne yığınla adam geldiği ve senin öldürdüğün tipte bir oyun. Burası spoiler olabilir! - Oyundaki fosfor sahnesini değiştirmek için birçok kez çabaladım ama ne kadar düşman öldürsem de o olayı yaşamak zorunda bıraktı oyun. Bu sahnenin değiştirilememesi üzdü biraz.

Grafikler o dönem için yeterli bence ama vuruş hissiyatı 0 eksik yönleri var ama hikayesi gerçekten hoş.

Oyun tavsiyeleriniz için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Metro Exodus satın almaya karar verdim. Tam istediğim oyun tarzı fakat oyun çok gerilimli ve jump scare ile dolu korkarak oynuyorum.

Kesinlikle Metro Exodus öneririm. Atmosfer mükemmel, grafikler şahane, hikaye klişe olsa da güzel. Ortalama 15 saat bir oynanış sunuyor, üstüne DLC falan 20 saati buluyor. İsterseniz keşfederek, hakkını vererek keyifli bir 30 saat yaşatır. Oyun çıktığı zaman Epic Store yüzünden az duyuldu.
Not: Oyunun diyalogları uzun ve sıkıcı.
Not2: Oyunun kitabı ve eski oyunları da var fakat bakmanıza gerek yok. 2-3 referans haricinde bir şey kaybetmezsiniz.

Arkadaşa katılıyorum oyun biraz pahalı fakat indirimde alırsanız kesinlinkle güzel bir oyun

Geri
Yukarı