Hikayeli ve aksiyonlu oyun tavsiyesi

• Konuyu başlatan LaKa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 235

LaKa

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT Ryzen 5 5600x
Kaç gündür oyun arıyorum ve bulamıyorum çok bilindik oyunlar olmaz ise güzel olur tavsiyelerinizi bekliyorum. Ek olarak güzel grafikli olursa iyi olur şimdiden teşekkürler.

Grand Theft Auto V şu anda indirimde ve fiyatı ucuz.
Red Dead Redemption 2 bu youna bütçen yeterse çok keyif alırsın.

Kaç gündür oyun arıyorum ve bulamıyorum çok bilindik oyunlar olmaz ise güzel olur tavsiyelerinizi bekliyorum. Ek olarak güzel grafikli olursa iyi olur şimdiden teşekkürler.

Hikayeli aksiyonlu olarak bildiğim sleeping dogs definition Edition var eski olsa da grafikler fena değildir veya oynadınız mı bilmiyorum Metro Exodus olabilir veya Detroit Become Human, Control olabilir.

Grand Theft Auto V şu anda indirimde ve fiyatı ucuz.
Red Dead Redemption 2 bu youna bütçen yeterse çok keyif alırsın.
Gta 5'i oynadım bitirdim Red Dead Redemption'u çok beğenemedim.

Hikayeli aksiyonlu olarak bildiğim sleeping dogs definition Edition var eski olsa da grafikler fena değildir veya oynadınız mı bilmiyorum Metro Exodus olabilir veya Detroit Become Human, Control olabilir.
Metro Exodus'u geçen hafta bitirdim güzel oyundu. Detroit tarzı oyunları ben pek sevmiyorum daha çok Call of duty tarzı oyunlar arıyorum bol aksiyonlu.

İstediğiniz türdeki oyunlardan Uncharted 4 ve Spider-Man Remastered muhteşem oyunlar.

Çok yüksek ihtimalle oynamışsınızdır ama aksiyon denilince aklıma Uncharted serisi geliyor. 4. oyun PC'de var, önceki oyunları PlayStation'ınız yok ise emulatör ile oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı