Steam'den hikayeli ve aksiyonlu oyun önerisi

qMixiz

Centipat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi Steam 20 Kasım'da Türkiye'den çekilecek ve fiyatları artacak. Fiyatlar artmadan önce oyun satın almak istiyorum. Güzel hikayesi olan aksiyon korku tarzı oyun önerilerinizi yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayağı iyi hikayesi gerçekten :D

O kadar iyi ki oyunu yarım bırakmışlar :D

Bildiğiniz gibi Steam 20 Kasım'da Türkiye'den çekilecek ve fiyatları artacak. Fiyatlar artmadan önce oyun satın almak istiyorum. Güzel hikayesi olan aksiyon korku tarzı oyun önerilerinizi yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Mass Effect legandary Edition alabilirsin 3 oyun 70 TL çok güzel RPG'dir.

Bu fiyata ne alırsınız çok merak ediyorum, oynanıyor işte. Kaliteli bir yapım, 18 ₺'ye indirimde başka ne önereceksiniz acaba. Normal bir hikayesi, harika bir oynanışı var. Alsın diye söyledim. Kojima'a sinirinizi başkasından çıkarmayın, kütüphanede durması gereken bir oyun.
Komik olan 200₺'ye adamakıllı aksiyon oyununun kalmaması. Hikayesi de kalitesi de fiyatına göre muazzam.

Bu fiyata ne alırsınız çok merak ediyorum, oynanıyor işte. Kaliteli bir yapım, 18 ₺'ye indirimde başka ne önereceksiniz acaba. Normal bir hikayesi, harika bir oynanışı var. Alsın diye söyledim. Kojima'a sinirinizi başkasından çıkarmayın, kütüphanede durması gereken bir oyun.

Adam hikayesi iyi aksiyon oyunu istemiş sen hikayesi yarım yamalak gizlilik oyunu öneriyosun ki MGS 5 serinin en son oyunlarından ondan önce oynaması gereken bir sürü oyun var yoksa hiçbir şey anlamaz zaten.

Adam hikayesi iyi aksiyon oyunu istemiş sen hikayesi yarım yamalak gizlilik oyunu öneriyosun ki MGS 5 serinin en son oyunlarından ondan önce oynaması gereken bir sürü oyun var yoksa hiçbir şey anlamaz zaten.
Ne önereceksin sen önersene :D
Ben hikayeden habersiz oynadım o oyunu, MGS serisiyle ilk tanıştığım oyun. Hikayesi de ayrıca 20 ₺ için çok fazla iyi. 2 elin parmağını geçecek kadar oyun yok.
Bak ne yazıyor altıntıladığın mesajda, kütüphanede olmasî gereken bir oyun dedim.
Fiyatlar artmadan alsın.
Ya da kusura bakmayın önermiyorum.
İndirme girerse hala dünyanın en kaliteki gizlilik oyunu olan, yaratıcılığın hat safhada olduğu oyunu sakın 20₺'ye alma.

Hikayesi iyi olduğu için önermedim, çok kaliteli bir aksiyon oyunu olduğu için önerdim. Evet dostum, ben de biliyorum hikayesi iyi olan yazdığını, ama parasını bu oyuna harcamasının mantıklı olacağını düşündüğüm için önerdim.

Son düzenleme:
Metro serisi indirimdeydi titanfal 2 de indirimdeydi bunlara bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı