Hikayenin sonunu bizim belirlediğimiz oyun tavsiyesi

Oyunlarla alakalı spoiler verecekseniz spoiler taginde verin. Mesela benim SÜRPRİZBOZAN'da yaptığım gibi "Detroit spoiler" falan yazabilirsiniz.

Vallahi bilmiyorum. Kütüphanemde var deneyeyim o zaman. Yakın zamanda da Baldur's Gate 3 duydum. Onun da sonu bayağı çeşitliymiş. Oynadın mı? Doğru mu?
Baldur's Gate bana göre bir oyun değil. O yüzden oynayamadım. O tarzı oynayamıyorum. Yeteneğim yok. :D

Oyunlarla alakalı spoiler verecekseniz spoiler taginde verin. Mesela benim SÜRPRİZBOZAN'da yaptığım gibi "Detroit spoiler" falan yazabilirsiniz.
Benimki spoiler değil. Zaten biliniyor oyunun çok çeşitli sonlara sahip olduğu.

Baldur's Gate bana göre bir oyun değil. O yüzden oynayamadım. O tarzı oynayamıyorum. Yeteneğim yok. :D

Valla bende bilmiyorum o türü. Daha bilgisayar oynamaya 2 hafta önce başladım. Türe alışmak için de Divinity Original Sin 2 denedim ama onunda hikayesi çok istediğim tarzda gelmedi.
Ya bak ben ne istiyorum biliyor musun? Hikâyeyin sonu isterse kötü olsun ama seçenekleri düşünerek seceyim. Yani "hmm 1.yi seçersem böyle olur, 2.yi seçersem bununla aram bozulur" gibi. Kendimi gerçekten o karakterin yerine koyabileyim. Bir çok oyunda düşünmeden seçiyorum ve çok fazla hikayeyi etkilemiyor. Yada hep bana bu tür oyunlar denk geldi, bilemiyorum.

Ha yok biliyorum. Ben spoiler vermek istersen verebilirsin demek istedim. Arkadaşın sorusuna cevap verirken kullanabilirsin.

Verdiğiniz kararlar ile oyun sonunun tamamen değiştiği, 3 ana karakteriniz olup o karakterleri tek tek, aynı anda yönettiğiniz bir oyundur Detroit. Grafikler konusunda da üzmeyecektir. Daha sonra Beyond Two Souls, Heavy Rain gibi oyunları da deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı