Hikayesi güzel olan oyun önerisi

Batman Arkham City ve Knight bence gayet iyi fiyattalar ve ben çok beğendim.

Arkadaşların saydığı diğer oyunları az çok gördüm ama God of War ciddi anlamda efsane bir oyundu 0 hata olarak üretilmiş. Karakter o kadar güçlü oluyor o kadar gelişiyor ki valkryleri perişan ediyor. Bosslar mosslar zaten tek yiyor. Hikaye kısmı güzeldi oyunun hikayeden sonraki kısım ise efsaneydi. Bir tık daha güçlü bosslar eklenseydi oyun eksiksiz olurdu.
Listede 1 numarayı God of War alıyor yani.
RDR ise sadece karlarda yürüyüp kovboy şapkası taktığın bir oyun klasik GTA Vice City tarzı.
Neden bu kadar seviliyor anlam veremiyorum.

Bir de lütfen aklınıza gelen bütün oyunları yazmayınız. Soruya göre cevap verelim. Hikayesi güzel olan diyor. Aklınıza gelen bütün oyunlar demiyor.

Bomboş bir yorum. God of War dünyanın en iyi oyunu olamaz. Ayrıca RDR nasıl sadece karda yürüme oyunu?

Genelde direk silerim sağlam mekanikleri olmayan oyunları.Şu ana kadar köşe bucak son yaşayan canavarı yok ettiğim tek bir oyun var God of War. Birde Lies of P yi oynamak istiyorum açıkçası. bunlar dışında başka bir oyunda 1-2 saatten fazla oynayabildiğim olmadı. Çok sağlam skill mekanikleri ve item yapısı olması gerekiyor bana hitap etmesi için bir oyunun.

Yeni konular

Geri
Yukarı