Hikayesi güzel oyun önerisi

Efrect

Centipat
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
Lexar 480 GB SSD
Ekran kartı
GTX 960 4 GB
Anakart
H310M PRO VDH Plus
İşlemci
i3 9100F 3.60 ghz
Hikayesi güzel olan oynayınca akacak oyunlar arıyorum. Bildiğiniz oyunlar varsa yazarsanız sevinirim.

Half-Life, Portal, SOMA, Disco Elysium, F. E. A. R, Gris, The Stanley Parable, To the Moon, Undertale.
Düzenleme: Ayrıca Katana Zero'da oynayabilirsin iyi oyunlar.

Red Dead Redemption 2.

Herkes övüyor da o kadar güzel bir hikayeye sahip mi RDR2?

Half-Life, portal, Soma, Disco Elysium, F. E. A. R, gris, The Stanley Parable, To the Moon, Undertale.
Düzenleme: Ayrıca Katana Zero'da oynayabilirsin iyi oyunlar.

Neredeyse hepsini oynadım ve öylesine arada oynamalık çerez oyunlar gibiler. Daha uzun bir hikayeye sahip 20-30 saat Gameplay'i olan uzun oyunlar arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Days Gone mükemmeldi. RDR2 ilk 3 gün bune diyip son 1 hafta bitmesin diye dua ettim. Uncharted çok sürükleyiciydi. GTA 5 hikayesi çok çok güzel. Aklıma gelen bunlar.

Days Gone mükemmeldi. RDR2 ilk 3 gün bune diyip son 1 hafta bitmesin diye dua ettim. Uncharted çok sürükleyiciydi. GTA 5 hikayesi çok çok güzel. Aklıma gelen bunlar.
Birde Assasins Creed ezio serisi 1-2-3 türkçe yama ile bu zamana kadar oynadığım en iyi hikayeydi ve sistemi zorlayacak bir seri değil.

rdr2 oynicam
gtada köşede duruo öle 1 2 kere felan hikaye modu girdim full online oynadım
gta nın hikayesi güzelmi?

rdr2 oynicam
gtada köşede duruo öle 1 2 kere felan hikaye modu girdim full online oynadım
gta nın hikayesi güzelmi?
Ben hep %100 Save indirip gezerdim. Can sıkıntısında oynayayım dedim. Bitene kadar evden çıkmadım. O derece güzel.

Herkes övüyor da o kadar güzel bir hikayeye sahip mi RDR2?

Neredeyse hepsini oynadım ve öylesine arada oynamalık çerez oyunlar gibiler. Daha uzun bir hikayeye sahip 20-30 saat Gameplay'i olan uzun oyunlar arıyorum.
Rdr2 gelmiş geçmiş açık ara en iyi hikayeye sahip oyundur kült bir oyundur başyapıttır kesinlikle oynamalısın.

Eğer oynanışı çok olmasın, yoğun olarak hikaye göreyim ve yaptığım seçimler oyuna etki etsin derssen Quantic Dream firmasının yaptığı oyunları tavsiye ederim:
Detroit Become Human, Beyond Two Souls, Heavy Rain.
Çıkış sırasına göre en yeniden en eskiye olarak yazdım. Hepsi birbirinden güzeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı