Hikayesi güzel oyun önerisi

Eğer oynanışı çok olmasın, yoğun olarak hikaye göreyim ve yaptığım seçimler oyuna etki etsin derssen Quantic Dream firmasının yaptığı oyunları tavsiye ederim:
Detroit Become Human, Beyond Two Souls, Heavy Rain.
Çıkış sırasına göre en yeniden en eskiye olarak yazdım. Hepsi birbirinden güzeldir.
Detroiti geçen hafta sırf farklı sonuçlar için 3 kez bitirdim. Sonuna kadar katılıyorum. Hikaye olarak mükemmeller

RDR 2 oynayan biri olarak alışman biraz zaman alıyor. 5-10 saati devirdikten sonra alışıyorsun. Yapı olarak oyun kovboy oyunu hızlı bir oynanış beklemek anlamsız. Benim diğer bitirdiğim favoriler dyingh lıght 1.Batman serisi. The Witcher 3 özellikle. 2 güzel ama The Witcher The Witcher 3 ile zirvede yer aldı. Days Gone arkadaşlar tavsiye etmiş. Pişman olmazsınız. Oyun daryl dixon modu ile oynarsannız daha güzel olur. O oyun hakkı daryl dixon modu. Detroit Become Human film tadında güzel oyundur. Çok harika bir grafik kalitesi vardır. Alien ısolatıon ayrı bir tavsiyem. Shenmeu 3 Epic ücretsiz vermişti. Türkçe yama bulursanız benim listemde. Daha başlamasamda konuya hakimim oynanış hakkında bir şey diyemem. The Walking Dead Steam de indirimli görürseniz alın. GTA 5 bitiren biri olarak iyi ve eğlenceli bir oyundur. Görevleri bazen bulmak zor oluyor. Otomatik işaretlemede sıkıntı oluyordu. Yani pişman olmazsınız. Farklı tarz düşünürsen Darkest Dungeon, Frostpunk, kingdomnewlands ve This War of Mine. İyi eğlenceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı