Hikayesi güzel oyun önerisi

Nicodoz

Hectopat
RAM
16GB RAM
Ekran kartı
RX6700
İşlemci
3600X
Son zamanlarda Detroit Become Human oynadım mükemmel bir oyundu sonrasında Last of Us oynadım mükemmel bir oyundu. Sonrasında AC Valhalla deneyeyim dedim 2 saat dayanamadım direk sildim oyunu ve bir daha asla bir Assassin's oyunu oynayacağımı düşünmüyorum RPG modundan çıkmadığı sürece. Bu oyunun hikayesi mükemmel oynaman gerekiyor dediğiniz oyun tavsiyesi var mıdır? Türkçe yaması olursa çok iyi olur. Aklımda RDR2 var ama beğenmeyeni de çok sıkıcı olduğu yönünde bunun hakkında da fikir verebilirsiniz oynayan varsa.

Son zamanlarda Detroit Become Human oynadım mükemmel bir oyundu sonrasında Last of Us oynadım mükemmel bir oyundu. Sonrasında AC Valhalla deneyeyim dedim 2 saat dayanamadım direk sildim oyunu ve bir daha asla bir Assassin's oyunu oynayacağımı düşünmüyorum RPG modundan çıkmadığı sürece. Bu oyunun hikayesi mükemmel oynaman gerekiyor dediğiniz oyun tavsiyesi var mıdır? Türkçe yaması olursa çok iyi olur. Aklımda RDR2 var ama beğenmeyeni de çok sıkıcı olduğu yönünde bunun hakkında da fikir verebilirsiniz oynayan varsa.
RDR 2 neresi sıkıcıymış? Diğerleri sadece oyun RDR 2 ise bir deneyim.

Ben biraz eski oyun önereceğim ancak hala oynaması zevkli oyunlar;
-Max Payne 1-3
-Half-Life 1-2
-Portal 1-2(Çok bir hikayesi yok ancak bulmacayla güzel gidiyor)
-Tomb Raider serisi (ben en son 2013 oynamıştım; oldukça güzel aslında grafikleri de zamanına göre oldukça kaliteli, bir bak derim.)
Yenilerden ise;
-Call of Duty serisi
-Resident Evil serisi
-Atomic Heart

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Eski oyunlara da eski deyip geçme, hepsi hala oynaması zevk veren türden.

Call of Duty Black Ops 1-2 önerimdir.

Ben biraz eski oyun önereceğim ancak hala oynaması zevkli oyunlar;
-Max Payne 1-3
-Half-Life 1-2
-Portal 1-2(çok bir hikayesi yok ancak bulmacayla güzel gidiyor)
-Tomb Raider serisi (ben en son 2013 oynamıştım; oldukça güzel aslında grafikleri de zamanına göre oldukça kaliteli, bir bak derim.)
Yenilerden ise;
-Call of Duty serisi.
-Resident Evil serisi.
-Atomic Heart.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Eski oyunlara da eski deyip geçme, hepsi hala oynaması zevk veren türden.

Max Payne'in yeri bende çok ayrıdır. 1 ve 2'yi oynamak için Remake'in gelmesini bekliyorum dostum.

Call of Duty Black Ops 1-2 önerimdir.

2-3 kere bitirmişimdir :) keşke Remastered'leri gelse Modern Warfare gibi.

Geri
Yukarı