Hikayesi güzel oyun tavsiyesi

361229

Hectopat
Arkadaşlar isteğim hikayeli değil hikayesi güzel oyun. Bana bir RDR2, TLOU havası ve hikayesi yaşatabilecek bir oyun oynadınız mı? Oynanış önemli değil, hikayeye kaptırmak istiyorum kendimi. Önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar isteğim hikayeli değil hikayesi güzel oyun. Bana bir RDR2, TLOU havası ve hikayesi yaşatabilecek bir oyun oynadınız mı? Oynanış önemli değil, hikayeye kaptırmak istiyorum kendimi. Önerilerinizi bekliyorum.

Şu saydıklarımı oynamadıysan hala çok şey kaybetmişindir.

1. Crysis serisi
2. Call of Duty: Modern Warfare serisi.
3. Far Cry 3.
4. Dying Light.
5. Metro serisi.

Mafia Definitive Edition ve Mafia 2.

BioShock üçlemesi! Özellikle ilk oyun ve Infinite. Daha da özellikle Infinite. Vakit kaybetmeden bu oyunları oynamalısın. Hikâyesinin bu kadar arkasında durduğum başka pek oyun yok. Hakkıyla oynayanlar da bana hak verecektir.

20 saat oynadım ama bir şey anlamadım. Sadece Ciri'yi arıyoruz gibi geldi.

BioShock üçlemesi! Özellikle ilk oyun ve ınfinite. Daha da özellikle ınfinite. Vakit kaybetmeden bu oyunları oynamalısın. Hikâyesinin bu kadar arkasında durduğum başka pek oyun yok. Hakkıyla oynayanlar da bana hak verecektir.

Infınıte oynadım bayağı ama oda bana anlam vermedi. Elizabeth'i aldık gidiyoruz sadece.

Assassin's Creed Unity, Assassin's Creed Black Flag ( bu biraz eski oyun ama muhtesemdir gerek grafik gerek hikaye).

Unity'i bugün indirdim. Black Flag'ı bitirdim.

Şu saydıklarımı oynamadıysan hala çok şey kaybetmişindir.

1. Crysis serisi.
2. Call of Duty: Modern Warfare serisi.
3. Far Cry 3.
4. Dying Light.
5. metro serisi.

Crysis 1'i 9 saat oynadım ama bir bölümde bomba almayı unutmuşum. Hepten gitti oyun. Çok geriye dönmem gerek. MW serisini oynuyorum. Far Cry 3 ve Dying Light'i bitirdim. Metro 2033'ü 4 gün önce bitirdim, diğer oyunlara başlayacağım.

Sadece Ciri'yi aramıyoruz. Witcher bir evren, bambaşka bir dünya. Bence devam etmelisin ve en son DLC'leri de oynamalısın.

Hocam oynamam gerekiyor gibi hissediyorum fakat zevk alamıyorum nedense. Belki de çok ruhsuz başladığım ve ara vererek oynadığım içindir. Çünkü benzeri temalı evreni olan Skyrim'i çok severim. Eminim ondan da zevk almam gerekiyor. Ayrıca arkadaşlarım beni zor modda başlatmıştı sanırım ve barondaki hayaletlere ölmüştüm çok kez. Geçememiştim ve arkadaşlarım dalga geçmişti. Ne zaman boş bir olay olsa ondan bahsediyorlar. Kırılıyorum sadece. Bu arada kim oyun önerisi istese W3 ve DLC'leri hep derim.
En güçlü kartımı kullandım ve böyle diyorsanız ne önerebilirim tam bilmiyorum. NieR serisine bakabilirsin, hikâyesini ve müziklerini bayağı övüyorlardı.

NieR serisini düşündüm. Infınıte tam olarak nerede açılıyor. Benim kaçırdığım bir şey var mı? 3 saate yakın oynamışım ama dediğim gibi olağanüstü bir şey yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı