Hikayesi iyi olan oyun önerisi

İki oyunu da oynadıysanız 2'den çok daha fazla bağlantı olduğunu bilmeniz gerekir. Türkçe oynarsanız daha net anlayabiliyorsunuz.
Ben ilk oyunu sanırım 2009 ya da 2010 yılında oynamıştım. Hatta o zamanlar Kurtlar Vadisi modu bile vardı. Zaten başta bir şey anlamamıştım. 😀

Evet başka önerisi olan var mı ? Steam indirimlerinin sonuna yaklaştık. Bir iki tane daha oyun almak fena olmaz.

Mass Effect'in hikayesi nasıldır ?

Selam arkadaşlar. Hikayesi muhteşem olan, bitirdikten sonra bile “Ne oynadım ben arkadaş! ” Diyebileceğim oyun tavsiyeleriniz var mı? İndie olur AAA olur fark etmez yalnız 25 TL ve altında olursa sevinirim. (Steam yaz indirimlerinden de olur)

-Witcher serisini önermeyin çoktan oynadım.
-BioShock halihazırda oynamaktayım.
-AC Ezio üçlemesini de oynadım.
-MGS serisine başlayasım var fakat çok mu sırıtır eski mekanikler korkuyorum biraz. Bir de nereden PS 2 bulacağım bu merak konusu.
-PS4 exclusive önermeyin.

Şimdiden teşekkürler :).
Dostum The Walking Dead sezon 1,2,3,4 , The Wolf Among us, Game of thrones ., Bu oyunların hepsini Telltale Games Yapmıştır tümünü oynadım bitirdim mükemmel oyunlar birde life is strange var

Dostum The Walking Dead sezon 1,2,3,4 , The Wolf Among us, Game of thrones ., Bu oyunların hepsini Telltale Games Yapmıştır tümünü oynadım bitirdim mükemmel oyunlar birde life is strange var

Game Of Thrones'in iptal edilmesi çok kötü oldu diziden sonra çok iyi giderdi çokta kötü değildi açıkçası beklediğimden çok iyi yapmıştı telltale o seriyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı