Hikayesi iyi olan oyun tavsiyesi

Just Cause 3 diyorum, ne kadar hor görülecek olsam da. Cidden bence en iyi Just Cause hikayesi 3'de 2'yi de bitirdim ama yok ya, en iyisi 3.

Dikkat Spoiler: Dimah isimli karakter öldüğünde ağlamıştım. Di Ravello ölünce de nasıl bitirdim bu oyunu ya demiştim. Dün yine bitirdim. 2. bitirişim, yani o kadar saran bir oyun. Harita da kocaman yani ucu bucağı yok. Bütün hikayeyi kendi himayenize almak işsizseniz, 1 gün bölümlü yaparsanız 2 gün.

Just Cause 3 diyorum, ne kadar hor görülecek olsam da. Cidden bence en iyi Just Cause hikayesi 3'de 2'yi de bitirdim ama yok ya, en iyisi 3.

Dikkat Spoiler: Dimah isimli karakter öldüğünde ağlamıştım. Di Ravello ölünce de nasıl bitirdim bu oyunu ya demiştim. Dün yine bitirdim. 2. bitirişim, yani o kadar saran bir oyun. Harita da kocaman yani ucu bucağı yok. Bütün hikayeyi kendi himayenize almak işsizseniz, 1 gün bölümlü yaparsanız 2 gün.
Evet çok güzel oyun indirimlerden 6 TL ye almıştım değer bence

Mafia 2
GTA 5 - 4
Crysis 1 - 2
Mafia 1 Definitive Edition
Peaky Blinders Mastermind

The Walking Dead
Telltale'in bütün oyunlarını oynayabilirsin eğer hikaye falan istiyorsan..

Heavy Rain
Beyond Two Souls
Sistemin iyiyse Detroit Become Human

Biraz vakit falan geçirmek istiyorsan ve oyun arıyorsan o: Friday the 13th'dür.
Hitman Absolution - Yeni Çıkan Hitman 1 (2016) ve Hitman 2, Hitman 1'i Epic'de vermişlerdi.

Horace

Dün Metro Last Night bitirdim, beklediğimden çok daha güzel bir oyundu kesin oynaman lazım ama tabi ilk Metro 2033 oynaman lazım.

Geri
Yukarı